Jak oglądać Pokémon Presents 2024 w Dzień Pokémon


27 lutego przypada rocznica Pokémon Red I Pokémon Zielonypremierę w Japonii w 1996 roku i aby to uczcić, Pokémon Company transmituje kolejny serial Pokémon Presents. Co dalej w świecie Pokémon? Dowiedzmy Się.

Kiedy odbędzie się Pokémon Presents 2024?

Transmisja odbędzie się jutro, 27 lutego, a rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 9:00 czasu wschodniego. Możesz to obejrzeć tutajna oficjalnym kanale Pokémon na YouTube.

Transmisja odbywa się w Dzień Pokémonów, który jest zawsze ekscytującym dniem dla fanów Pokémonów, a oczekiwania co do tego, co zostanie ogłoszone, są zawsze wysokie. Zwykle transmisje zawierają wiele aktualizacji i ogłoszeń dotyczących mniejszych gier Pokémon, ale ich nagłówkiem jest jedna główna rzecz: Miecz Pokémonów I Tarcza Pokémonów w 2019 r., Legendy Pokémon: Arceus w 2021 r., Pokémon Scarlet I Pokémon Violet w 2022 r, I Pokémon Scarlet I Fioletowy DLC w 2023 roku.

Czy otrzymamy nową grę Pokémon?

Co nadejdzie w tym roku? Firma Pokémon Company nie podała żadnych wskazówek na temat tego, co zostanie ujawnione, ale fani nie mogą się doczekać, aby usłyszeć o kolejnej dużej grze Pokémon, niezależnie od tego, czy będzie to nowe podejście do serii Let’s Go, czy też spinoff, taki jak Legendy Pokémon: Arceus. Największą spekulacją w 2024 roku jest to, że Pokémon Company może ponownie przyciągnąć fanów Złoto Pokémonów I Srebro Pokémonówregion Johto lub Pokémon Czarny I Pokémon Białyregionie Unova.

Poza światem gier Dzień Pokémon to także czas, w którym Firma Pokémon może omawiać swoje programy i filmy. W 2014 roku firma Pokémon Company ogłosiła program Netflix Konsjerż Pokémonówz którego nowe odcinki są obecnie w produkcji.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment