Jak oglądać Napoleona w Apple TV+ z Joaquinem Phoenixem w roli głównej


Możesz teraz oglądać Napoleon dzisiaj w Apple TV+. Po ekskluzywnej emisji kinowej i oknie VOD epopeja Ridleya Scotta jest teraz dostępna bezpłatnie w serwisie streamingowym Subskrypcja Apple TV+.

W filmie Joaquin Phoenix wciela się w Napoleona Bonaparte, a Vanessa Kirby wciela się w jego żonę Josephine. Film przedstawia relacje i karierę wojskową Napoleona, od jego wielkich zwycięstw aż po ostateczny upadek.

Napoleon przedstawia śledztwo w sprawie życia cesarza Francji i jego pokrętnych i czasami napiętych związków z żoną Józefiną. Zawiera także przedstawienia sześciu epickich bitew z całej kampanii Napoleona, z oszałamiającą kinową oprawą wizualną.

Jednym z wyjątkowych momentów jest bitwa pod Austerlitz, w której widzimy, jak Napoleon oszukał siły rosyjskie, aby przekroczyły zamarznięte jezioro, a następnie ostrzeliwał je z armat, rozbijając lód i tonąc żołnierzy wroga. (Historyczna dokładność tej sekwencji jest przedmiotem wielu dyskusji).

W ramach nowej strategii Apple dotyczącej wypuszczania wysokobudżetowych filmów oryginalnych, od Święta Dziękczynienia „Napoleon” był wyświetlany w kinach na całym świecie. Film zarobił na całym świecie około 220 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 200 milionów dolarów. Teraz ląduje w Apple TV+, usłudze przesyłania strumieniowego Apple.

Reklama

Film spotkał się z mieszanym przyjęciem krytyków, niektórzy obwiniali pośpieszną fabułę lub zaskoczeni komicznym tonem głównej roli. Reżyser Ridley Scott wspomniał już wcześniej, że pracuje nad dłuższą, 4-godzinną wersją filmu, która będzie transmitowana w Apple TV+, ale nie zostało to potwierdzone. To, co jest dziś transmitowane strumieniowo w Apple TV+, to standardowa wersja kinowa trwająca 2 godziny i 38 minut.

Jak oglądać Napoleona

Napoleon transmituje wyłącznie na żywo AppleTV+. Tutaj możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, jeśli nie posiadałeś wcześniej konta. Apple TV+ zapewnia dostęp do katalogu setek oryginalnych programów telewizyjnych i filmów Apple, w tym do właśnie wydanego Napoleona.

Możesz oglądać Apple TV+ za pośrednictwem aplikacji Apple TV dostępnej na różnych platformach, w tym na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac, Apple TV 4K, Amazon Fire Stick, Roku, PlayStation, Xbox, modelach Smart TV i nie tylko.

Można także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com — Użytkownicy telefonów z systemem Android nie mają innego wyboru, jak tylko skorzystać z interfejsu internetowego, ponieważ nie ma natywnej aplikacji na Androida.

Wzdłuż NapoleonApple TV+ również dzisiaj ma premierę nowego serialu komediowego Całkowicie wymyślone przygody Dicka Turpina. Nowe oryginały, których premiera odbędzie się w marcu, to m.in ObławaI Palma Królewska. Sprawdź wszystko, co pojawi się w Apple TV+ Tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment