Jak odblokować Pryzmat w Destiny 2 Ostateczny Kształt


Pryzmatyczny jest innym rodzajem podklasy w Przeznaczenie 2i jest przeznaczony wyłącznie dla Ostateczny kształt ekspansja. Jest wyjątkowy, ponieważ pozwala łączyć elementy z innych Podklas w jedną super Podklasę. Jest to także jedyny zestaw umiejętności w grze, który pozwala ci odejść Niedościgniony.

W tym Przeznaczenie 2 przewodniku, przedstawię ci krótki przegląd tego, czym jest Prismatic i jak możesz go odblokować.


Jaka jest podklasa Prismatic w Destiny 2?

Reklama

Obraz: Bungie

Prismatic to całkowicie unikalny typ podklasy Przeznaczenie 2. Zamiast oferować nowe lub unikalne umiejętności, ich wyposażenie na to pozwala mieszaj i dopasowuj umiejętności od innych elementów. Zatem nie ma żadnych zdolności specyficznych dla pryzmatu, ale możesz połączyć, powiedzmy, Diamentową Lancę (Staza) z Poświęceniem (Solar) na swoim Tytanie. Lub Bleakwatcher (Staza) i Lightning Surge (Arc) na twoim Czarnoksiężniku.

Możliwość zdobycia wielu wzmocnień żywiołów i zadawania obrażeń różnymi rodzajami umiejętności jest fajna, ale prawdziwym powodem, dla którego chcesz zagrać w Prismatic, jest chęć bycia Transcendentnym. Transcendencja to rodzaj mini-super-super powiązanego z Prismatic, który po aktywacji daje specjalny granat, a także zwiększa obrażenia od broni, odporność na obrażenia i odnawianie umiejętności.

Aby aktywować Transcendencję, musisz zadać obrażenia zarówno za pomocą umiejętności i broni Światła, jak i Ciemności, aby wypełnić dwa różne paski.

Od Ostateczny kształt, Pryzmatyczny ma tylko jeden aspekt na element w każdej klasie, więc nie można na przykład łączyć plam słonecznych Sol Invictus ze sztandarem wojny. Ale twórcy Bungie to powiedzieli Prismatic będzie rósł i ewoluował z biegiem czasuwięc spodziewaj się nieoczekiwanego.


Jak odblokować podklasę Prismatic w Destiny 2

Pryzmatyczny Tytan przygotowuje walkę wręcz w Destiny 2

Obraz: Bungie

Podobnie jak Strand Spadek światłaPrismatic jest zamknięty z tyłu Ostateczny kształt paywall rozszerzenia, więc będziesz musiał go kupić, jeśli chcesz korzystać z nowej podklasy. Bez sprzedaży zapłacisz 49,99 USD.

Jednak w przeciwieństwie do Stranda (a wcześniej Stasis) nie będziesz musiał wydawać całości Ostateczny kształt kampania jest drażniona przez nową podklasę. Nie psując niczego, podstawową formę Pryzmatu odblokujesz pod koniec pierwszej misji kampanii w Bladym Sercu Podróżnika. Od tego momentu będziesz odblokowywać nowe aspekty i fragmenty, które będziesz mógł dodać do Prismatic, ale Bungie już nigdy ci tego nie odbierze.

Obecnie nie jest jasne, czy Prismatic kiedykolwiek stanie się darmowy dla graczy, tak jak Stasis.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment