Jak odblokować powołanie Wojownik w Dragon’s Dogma 2


The Wojownik Jest Dogmat smoka 2to wszechstronne powołanie, które pozwala ci władać wieloma rodzajami broni i popisywać się mistrzostwem w zakresie systemów walki dostępnych w grze. Ze wszystkich powołania w grze Warfarer jest najbardziej skomplikowany do odblokowania. Będziesz musiał wykonać trochę pracy przygotowawczej i zainwestować trochę pieniędzy, jeśli chcesz to zdobyć.

W tym Dogmat smoka 2 przewodniku, przeprowadzimy Cię przez to jak odblokować powołanie Wojownik i gdzie znaleźć likier Newt, musisz to zrobić.


Gdzie znaleźć likier traszkowy w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Chociaż możesz skierować się prosto do nauczyciela Wojownika, gdy tylko dotrzesz Battahlnie będziesz mógł go odblokować bez zdobycia trzy butelki Likier Newt Pierwszy. Znajdziesz je pod adresem Stoisko z tawerną Higga w Bakbattahl za 5000 sztuk złota za butelkę.

Higg’s Tavern Stand znajduje się na północ od dzielnicy mieszkalnej, na zachód od wszystkich pól i basenów. Na zewnątrz budynku spotkasz zrzędliwego bestię o imieniu Karnel. Ignoruj ​​go na razie.

Podejdź do małego płotu, w którym znajduje się siano, a na zewnątrz dwa duże worki. Chwyć jeden z worków za pomocą przycisku chwytaka i przenieś go na ogrodzony obszar. Rzuć to, a Karnel zaprosi cię do Higg’s Tavern Stand.

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, porozmawiaj z Ezechiel i kup cały likier Newt, jaki posiada. Po zebraniu trzech butelek likieru Newt możesz udać się do Wyspa wulkaniczna Agamen i nauczyciel Wojownik.

Mapa pokazująca boczną drogę na wyspę Agamen Volcanic w Dragon's Dogma 2

W najbardziej na południowy zachód wysuniętym punkcie Battahl znajdziesz Grotę Drabnira – jaskinię, która zaprowadzi Cię do Agamenu
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Najszybszym sposobem, aby się tam dostać, jest tylna droga przez Grotę Drabnira, w południowo-zachodniej części Battahl. (To jest ta sama trasa, którą będziesz podążać odblokuj Mistycznego Łucznika powołanie, o ile jest to warte.)


Jak odblokować powołanie Wojownik w Dragon’s Dogma 2

Mapa obozu na wyspie wulkanicznej w Dragon's Dogma 2

Udaj się do żółtego kółka, aby znaleźć Lamonda
Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Po wyjściu z Groty Drabnira podążaj ścieżką na wschód aż dotrzesz do wyspy wulkanicznej Agamen. Szukasz LamondaNPC, który nauczy cię Wojownika, w gorące źródło w Obóz na wyspie wulkanicznej.

Aby się tam dostać, podążaj dalej drogą na wschód, aż dotrzesz do małego miasta, które ma gorące źródło wewnątrz podwyższonej jaskini. Udaj się do małego budynku, w którym możesz kupić kąpiel w źródłach, i porozmawiaj z wytatuowanym mężczyzną siedzącym na zewnątrz: Lamondem.

Lamond siedzi na ziemi przy gorących źródłach w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Lamondowi trochę zabrakło szczęścia i chciałby utopić swoje smutki w swoim ulubionym drinku: likierze Newt. Po rozmowie z nim zleci ci zadanie: „Upokorzony Mędrzec.” W ramach tego zadania poprosi Cię o kilka butelek swojego ulubionego alkoholu i obiecuje w zamian dać Ci… zgniłe jajka na miękko.

Jeśli zaspokoisz pragnienie Lamonda daj mu trzy butelki likieru Newt. Gdy to zrobisz, opowie ci swoją historię, a następnie da ci powołanie Wojownika. Ale zanim odejdziesz, upewnij się, że dał ci Ścieżka Wielkiego Mistrza zwój umiejętności, ponieważ jest to ostateczna umiejętność danej profesji i będziesz jej potrzebować, aby klasa działała prawidłowo. Jeśli ci tego nie dał, po prostu porozmawiaj z nim jeszcze raz, a on powinien to przekazać.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizobacz nasze sugestie dotyczące najlepsza wersja Złodzieja, najlepsza konstrukcja myśliwca, najlepsza wersja ArcheraI najlepszy build dla Maga dla początkujących. Mamy również wyjaśnienia dotyczące odblokowania Wojownik, Czarownik, Magiczny Łucznik, OszustI Mistyczna Włócznia powołania, jak zmienić swoje powołanieoraz listę wszystkie powołania.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...

Jurij!!! Film on Ice anulowany po 7 latach produkcji

Długa ciąża Jurij!!! na lodzie film został oficjalnie odwołany. Film został ogłoszony w 2017 roku, choć od tego...
Advertisment