Jak odblokować powołanie Mystic Spearhand w Dragon’s Dogma 2


The Mistyczna Włócznia powołanie jest jednym z najfajniejszych w Dogmat smoka 2i zasadniczo pozwala zmierzyć się ze smokami, gryfami i minotaurami w roli fantastycznego Dartha Maula — spełniając życiowe marzenie nas wszystkich, prawda? (Prawidłowy?)

Niestety, Mystic Spearhand jest jedną z tajemniczych hybrydowych profesji dostępnych tylko dla ciebie (a nie twoich pionków) w grze. Dogmat smoka 2. I to jeden z sześciu zamkniętych powołania Na początku. Będziesz musiał znaleźć specjalnego NPC i odblokować go przed tobą zmień swoje powołanie do Mistycznej Włóczni.

W tym Dogmat smoka 2 przewodnik, przeprowadzimy Cię przez to, jak i kiedy możesz znaleźć Sigurd abyś mógł dla siebie odblokować powołanie Mystic Spearhand.


Kiedy można odblokować Mystic Spearhand w Dragon’s Dogma 2?

Reklama

Grafika: Wielokąt | Źródło obrazu: Capcom za pośrednictwem Polygon

Zawód Mystic Spearhand jest pierwszą z hybrydowych profesji, do której możesz się dostać Dogmat smoka 2. Jeśli wiesz dokładnie, gdzie szukać, możesz to znaleźć w swoim pierwsze pięć godzin z grą.

Aby uruchomić to odblokowanie, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem na temat tego, który z nich Zadania kapitana Branta w Vernworth zrobić najpierw. Kiedy już skończysz”Ubój potworów” (co z kolei pomaga odblokować Wojownik I Czarownik powołania) i oddaj je Brantowi, będziesz gotowy do odblokowania Mystic Spearhand.


Jak odblokować Mystic Spearhand w Dragon’s Dogma 2

Powstańcy rozmawia z Sigurdem w jego nadmorskim domu w Dragon's Dogma 2

Zdjęcie: Capcom

Po ukończeniu pierwszego zadania Branta, powrót do Melve — miasto, które podnosi się po ataku smoka. polecam cię szybka podróż wozem z wołami z Vernworth, bo w przeciwnym razie jest to dość długa i wietrzna podróż, a wózek dowiezie cię tam w ciągu kilku sekund.

Gdy dotrzesz na miejsce, odkryjesz, że wioska jest atakowana przez kolejnego smoka – jednego z obrzydliwymi, pulsującymi ranami na całym ciele. Zbierzcie siły w obronie miasta i pokonajcie smoka, wspinając się po jego ciele i przebijając rany. Gdy ucieknie, rozglądaj się za mężczyzną z kapturem i dwustronną włócznią. Nazywa się Sigurd (jak widać na powyższym zrzucie ekranu) i przybył tu, by upolować tego samego smoka, którego przed chwilą przepędziłeś.

Porozmawiaj z Sigurdem i zapytaj go o jego unikalny styl walki. Kiedy zakończysz rozmowę, odblokujesz powołanie Mystic Spearhand.


Gdzie znaleźć Sigurda w Dragon’s Dogma 2

Mapa pokazująca lokalizację Sigurda w Dragon's Dogma 2

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

A co jeśli przegapiłeś rozmowę z Sigurdem po bitwie? A może po prostu nie mogłeś go znaleźć w Melve? Gdy wioska Harve zostanie ponownie zaludniona, po wykonaniu zadania „Łuskowaci najeźdźcy”, można go również znaleźć tam, w jego domu.

W dowolnym momencie po ataku kociego smoka na Melve wróć do wioski Harve. Po wschodniej stronie miasta, w ostatnim domu z widokiem na ocean — zwanym Coastal Hut na mapie — znajdziesz Sigurda. Zaproś się do środka i porozmawiaj z nim. Wyczerp jego opcje dialogowe, a automatycznie odblokujesz Mystic Spearhand, gdy odzyskasz kontrolę nad swoją postacią.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizobacz nasze sugestie dotyczące najlepsza wersja Złodzieja, najlepsza konstrukcja myśliwcaI najlepszy build dla Maga dla początkujących. Mamy również wyjaśnienia dotyczące odblokowania Wojownik I Czarownik powołania, jak zmienić swoje powołanieoraz listę wszystkie powołania.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment