Jak kupować cyfrowe gry na Wii U i 3DS przed zamknięciem ich eShopu


Zostało niewiele czasu na kupowanie gier i treści cyfrowych na 3DS/2DS i Wii U Nintendo. Nintendo zamknie cyfrowe sklepy dla obu platform 27 marcaco oznacza, że ​​musisz działać szybko, jeśli chcesz kupić nowe gry cyfrowe w ich cenach detalicznych i kupić niektóre tytuły na konsolę wirtualną.

Jeśli nie korzystałeś z żadnej konsoli od jakiegoś czasu lub jeśli kupujesz używany model w momencie, gdy mają one popaść w zapomnienie (w pełni popieram tę decyzję), dokładne poznanie może być mylące Jak dać Nintendo swoje pieniądze w zamian za cyfrowe gry.

Nie mogę po prostu użyć karty kredytowej?

Nie, nie możesz już dodać swojej karty kredytowej do tych systemów, aby kupić grę. Ta funkcja została usunięta w maju 2022 r. Nieco później w tym roku Nintendo zrobiło to, aby nie można było realizować kart podarunkowych eShop za pośrednictwem tych konsol. Na razie masz dwie opcje za dodawanie środków na zakup gier eShop na 3DS i Wii U. Jeden już za nami Mój sklep Nintendowitryna Nintendo, na której możesz zrealizować kartę podarunkową eShop, aby przelać środki na swoje konto lub kupić dokładnie tę grę, którą chcesz za te środki lub za pomocą karty kredytowej.

Alternatywnie możesz zrealizować kartę upominkową eShop lub cyfrowo dodać środki za pośrednictwem swojej konsoli Nintendo Switch za pośrednictwem jej eShopu. Zakłada się, że twój stary identyfikator Nintendo Network ID i twoje konto Nintendo zostały połączone (więcej o procesie łączenia poniżej).

OK, środki zostały dodane. Czas pobrać—

Czekać. Jest jeszcze jedna przeszkoda przez które być może będziesz musiał przeskoczyć, chyba że już to zrobiłeś. To jest połączenie twojego identyfikatora Nintendo Network ID z kontem Nintendo, z których to drugie zostało wprowadzone przez Nintendo w 2017 roku wraz z Switchem i nadal jest używane (zarówno rodzina systemów 3DS, jak i Wii U używają kont NNID). Twoje wspólne saldo eShop, jeśli je posiadasz, pojawi się na tych konsolach po połączeniu ich z pojedynczym kontem Nintendo.

Jak mogę kupić cyfrowe gry 3DS?

Ten jest łatwy. Po połączeniu kont i uzbrojeniu się w środki z eShopu, możesz kupować gry bezpośrednio przez swoją konsolę 3DS lub 2DS. Proponuję jednak zakupy na tzw Moja witryna Nintendo Store, która jest znacznie szybsza w nawigacji i realizacji transakcji. Możesz tam łatwo wyszukać gry 3DS — wiele z nich jest mocno przecenionych przed zamknięciem sklepu eShop.

Jak mogę kupić cyfrowe gry Wii U?

Reklama

Ten jest trochę twardszy. Gry Wii U i wszystkie gry na konsole wirtualne, które można kupić w sklepie internetowym Wii U, nie są dostępne w przeglądarce w sklepie My Nintendo Store. To niedobrze! Aby załadować gry, musisz to zrobić bezpośrednio przez ujmujący, ale bardzo powolny interfejs Wii U.

Zdjęcie: Brian Crecente/Polygon

Co stanie się z moim saldem eShop po 27 marca?

Zakładając, że połączyłeś konta, pozostałe saldo na obu urządzeniach będzie dostępne do wykorzystania w grach cyfrowych Switch. Jeśli nie połączysz swoich kont przed zamknięciem, prawdopodobnie stracisz środki.

Czy mogę ponownie pobrać kupione gry?

Tak, iw dającej się przewidzieć przyszłości, wg Artykuł wsparcia Nintendo z wyszczególnieniem zamknięcia. Podobnie Nintendo twierdzi, że możliwość grania w gry online utrzyma się po zamknięciu eShopu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Prezydent USA powołuje się na ustawę o produkcji obronnej dla produkcji PCB

W poniedziałek, 27 marca, prezydent USA Joe Biden powołał się na ustawę o produkcji obronnej, aby stworzyć budżet w wysokości 50 milionów dolarów,...

M2 Pro Mac mini teraz 49 USD taniej w środowych najlepszych ofertach, opaski Apple Watch Leather Link 52 USD, więcej

Jesteśmy teraz w połowie tygodnia, a wszystkie dzisiejsze najlepsze zniżki na środę są do zdobycia dzięki uprzejmości z 9to5Zabawki. Tym razem powrót...

Kontroler N64 do uzupełniania zapasów Switcha: możesz go kupić teraz

Jeśli masz Nintendo Subskrypcja Switch Online + Expansion Pack który zapewnia dostęp do gier Nintendo 64 (i wielu innych), powinieneś otrzymać...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!