Jak korzystać z funkcji Drop In Alexy


Funkcja Drop In firmy Amazon stała się użytecznym narzędziem do kontaktowania się z domownikami i sprawdzania, co robią dzieci (zwłaszcza gdy są zbyt cicho) i sprawdzanie, co u starszych krewnych. Pozwala dosłownie „wpaść” za pomocą urządzenia obsługującego Alexę, zarówno za pośrednictwem dźwięku, jak i dźwięku i obrazu. Ale ponieważ nie chcesz, aby ktoś niechcianie do Ciebie wpadał, dobrze jest wiedzieć, jak to skonfigurować i jak z niego korzystać.

Aby umożliwić komuś wpadnięcie na dowolne urządzenie obsługujące Alexę, najpierw musisz włączyć funkcję Drop In na tym konkretnym urządzeniu.

Jeśli chcesz, aby ktoś spoza Twojego gospodarstwa domowego miał możliwość wpadnięcia na Twoje urządzenie, musisz oznaczyć ten kontakt jako dozwolony.

Teraz, gdy wszystko jest już skonfigurowane, jest to łatwe. Po prostu użyj polecenia „Alexa, wpadnij…” z nazwą urządzenia, do którego chcesz zadzwonić.

Aby na przykład zobaczyć, co dzieje się w innym pokoju, w którym odbywa się program Echo Show o nazwie „Kid’s Den”, po prostu powiedz coś w rodzaju „Alexa, wpadnij do Kid’s Den”. Urządzenie w tym pomieszczeniu zacznie dzwonić, a jego światło, jeśli będzie świecić, zmieni kolor na zielony. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć i usłyszeć, co dzieje się w drugim pokoju, za pomocą własnego urządzenia — a jeśli druga osoba ma urządzenie z kamerą, będzie mogła zobaczyć i usłyszeć, co dzieje się w Twoim. (Oczywiście, jeśli którakolwiek ze stron korzysta z urządzenia służącego wyłącznie do odtwarzania dźwięku, komunikacja zostanie ograniczona do, cóż, dźwięku.)

Aby zakończyć połączenie, powiedz „Alexa, rozłącz się”.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment