Jak ewoluować Feebasa w Milotica w Pokémon Scarlet i Violet


Feebas I Milotic oba są ikonicznymi Pokémonami z regionu Hoenn, a teraz są dostępne w Pokémon Scarlet I Fioletowy: Turkusowa maska.

Ponieważ Pokémon Scarlet i Violet nie mają starszego systemu statystyk konkursowych, nie będziesz musiał karmić go suchymi Poffinami, aby zwiększyć jego urodę, tylko po to, aby ewoluował. Tak naprawdę w tej grze nie ma suchych Poffinów. Będziesz jednak musiał wymienić Feebasa posiadającego łuskę pryzmatyczną, aby zdobyć Milotic. Poniżej szczegółowo opisujemy, gdzie znaleźć łuski Feebas i Prism oraz jak zdobyć własnego Milotica.


Gdzie znaleźć Feebasa w Pokémon Scarlet i Violet

Reklama

Zdjęcie: Game Freak, The Pokémon Company/Nintendo za pośrednictwem Polygon

Ta lokalizacja Pokédexu może być trochę błotnista, ponieważ Feebas tak naprawdę nie znajduje się w Kryształowej Sadzawce, gdzie mogłeś walczyć z Miloticiem w tej historii. Właściwie znajduje się pod nim, w jaskini.

Z Kryształowego Basenu (na szczycie góry w Kitakami) znajduje się wejście do jaskini na południowym wschodzie, jak pokazano poniżej. Wejdź do środka i zeskocz na dół.

Trener stoi przed jaskinią przy Kryształowym Basenie w Pokémon Scarlet and Violet: The Teal Mask

Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Game Freak/The Pokémon Company, Nintendo

Wewnątrz jaskini zobaczysz członka Klanu Ogrów. Przejdź jedyną otwartą ścieżką, aby wpaść do drugiej dziury w wodzie. Feebas można znaleźć w pomieszczeniu położonym dalej na nowej, wodnej ścieżce.

W okolicy kręcą się głównie Whiscash i Barboach, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, będziesz w stanie znaleźć Feebasa. Możesz zobaczyć, jak pocą się(?) nerwowo pod wodą, ale wynurzą się, gdy się do nich zbliżysz.

Spocony Feebas zbliża się do powierzchni wody w Pokémon Scarlet and Violet: The Teal Mask

Zdjęcie: Game Freak, The Pokémon Company/Nintendo za pośrednictwem Polygon

Być może będziesz musiał oczyścić trochę Barboacha poprzez walkę, aby Feebas się pojawił.


Jak ewoluować Feebasa w Milotica

Aby ewoluować Feebasa w Milotica, musisz to zrobić handluj nim, gdy trzyma łuskę pryzmatu.

Jeśli masz subskrypcję Nintendo Switch Online, możesz to zrobić z dowolną osobą online, ale jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiał dokonać wymiany z lokalnym znajomym.

Aby łatwo znaleźć innych graczy chcących zamienić Feebasa na ewolucje Milotic, możesz użyć kodu handlu „03490349”, stworzony przez YouTubera Gra Austina Johna. Pamiętaj, że użycie tego kodu spowoduje wymianę Feebas w jedną stronę, a drugi trener rozłączy się po zakończeniu wymiany, więc stracisz swój oryginalny Feebas-Milotic, ale otrzymasz jego. Jeśli rozwijasz błyszczącego Feebasa lub takiego, który ma określone statystyki, które chcesz, możesz po prostu zapytać znajomego.

Skalę pryzmatyczną znajdziesz w poniższej lokalizacji w Kitakami:

Trener stoi na brzegu małego obszaru w Wąwozie Fellhorn w Pokémon Scarlet and Violet: The Teal Mask

Tutaj na brzegu będzie Poké Ball zawierający Łuskę Pryzmatu.
Grafika: Julia Lee/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Game Freak/The Pokémon Company, Nintendo

Możesz także otrzymać Skalę Pryzmatyczną za zarejestrowanie określonej liczby Pokémonów w Pokédex z Kitakami.


Szukam nowych Pokémonów z Turkusowa maska? Dowiedz się, jak się rozwijać Poltchageista w Sinistchę i jak się rozwijać Aplikuj do Dipplin.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...

Jak wyłączyć opcję „Kliknij tapetę, aby odsłonić pulpit” w systemie macOS

We wtorek Apple wypuściło macOS Sonoma publicznie, a aktualizacja wprowadza wiele nowych funkcji – w tym kilka mniejszych. Jedną z rzeczy, którą...
Advertisment