Jak dotrzeć do Bezimiennej Wioski w Dragon’s Dogma 2


The Bezimienna wioska Jest Dogmat smoka 2 miasto położone we wschodniej części mapy. Będziesz musiał ją odwiedzić w ramach zadania „Bezimienna wioska”, w ramach którego otrzymasz zadanie Kapitan Brant z zbadaniem przeszłości Sovrana. Kiedy jednak zbliżysz się do tamtejszej drogi, okaże się, że drogę blokuje potężne osuwisko.

Nasz Dogmat smoka 2 przewodnik ci powie jak dotrzeć do Bezimiennej Wioski pokazując idealną trasę ominięcia osuwiska.


Jak dotrzeć do Bezimiennej Wioski w Dragon’s Dogma 2

Aby dotrzeć do Bezimiennej Wioski, musisz udać się w stronę lasu.

Wróć do pobliskiego ogniska i zwrócony w stronę celu spójrz w prawo. Na południe od drogi znajduje się mały wąwóz, który prowadzi przez bujny las porośnięty zielonym mchem.

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Wąwóz jest w większości prosty, ponieważ przecina osuwisko, ale aby upewnić się, że zmierzasz we właściwym kierunku, możesz także skierować się w stronę znacznika banera na minimapie. Na głównej mapie obszar ten jest oznaczony jako Las Wschodni.

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca trasę (i objazd) do Bezimiennej Wioski.

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Jest to ładna wizualnie trasa, którą warto docenić, ale będziesz musiał minąć kilka zakamuflowanych goblinów, więc miej oko. Kieruj się dalej na wschód, pozostając na południe od ścieżki zaznaczonej na mapie. Po krótkiej chwili będziesz musiał wspiąć się z powrotem z wąwozu, gdzie skała jest wystarczająco stopniowana, aby to zrobić. Zaprowadzi cię to z powrotem na ścieżkę, po drugiej stronie blokady.

Znacznik zadania na minimapie stanie się teraz żółtym obszarem poszukiwań, ale skierowanie się bezpośrednio w jego stronę doprowadzi cię tylko do wody, więc zamiast tego idź dalej na wschód, aż będziesz mógł podążać ścieżką wokół i do Bezimiennej Wioski. Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdy NPC Cię ostrzeże.

Człowiek stoi na otwartej ścieżce do Bezimiennej Wioski w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Dobra wiadomość jest taka, że ​​gdy wykonasz tutaj zadanie, blokada na ścieżce zostanie automatycznie usunięta, więc nie będziesz musiał wracać przez Wschodni Las. Możesz po prostu jechać wyznaczoną drogą tam i z powrotem.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto komu je dać Jadeitowa Kula do tego, czy powinieneś kupić Ozdobne pudełkojak kupić dom w Vernworth, gdzie znaleźć Rodge’ajak uratować sędzia w klatceoraz najlepszy rozkaz dla zadań kapitana Branta.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment