Jak dostać się na Wyspę Wulkaniczną przez Drzwi Zaklęć w Dragon’s Dogma 2


Wyspa wulkaniczna Agamen tam zaczyna się Twoja podróż Dogmat smoka 2ale szybko opuścisz obszar na Gryfie, aby rozpocząć prawdziwy przygoda w Vermund.

Dogmat smoka 2 oczywiście wyśle ​​Cię z powrotem do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło, ale najbardziej oczywista trasa zostanie zablokowana, gdy dotrzesz do niej po raz pierwszy Battahl. Ty też będziesz chciał dotrzeć na wyspę — nie tylko ze względu na historię, ale także po to, aby odblokować Magiczny Łucznik I Wojownik powołania również.

W tym Dogmat smoka 2 przewodnik, powiemy Ci jak dotrzeć na wyspę wulkaniczną Agamen dwiema metodami: drogą oficjalną (otwarcie Drzwi Pieczęci Pałacu Płomieni) lub drogą odwrotną (trasa przez Grotę Drabnira).


Jak otworzyć drzwi zaklęć Pałacu Płomieni w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do Battahl, prawdopodobnie będziesz brał udział w zadaniu o nazwie „Naród Lśniącego Płomienia”, który wyśle ​​cię do jego stolicy, Bakbattahl. Jeśli rozejrzysz się po okolicy, w pobliżu Pałacu Nosicieli Płomienia, znajdziesz Drzwi Pieczęci Czarów uniemożliwiając ci udanie się dalej na południe, na wyspę wulkaniczną Agamen.

Aby otworzyć Drzwi Zaklęć Pałacu Płomieni, musisz ukończyć główną historię poprzez misję „Nowy Boski Droga” (dwa zadania po „Narodzie Świetlistego Płomienia”). Otrzymasz wówczas „Gigant Strażnik” jako twoje kolejne zadanie, które wyśle ​​​​cię do drzwi.

Podążaj za znacznikiem zadania do kamiennych drzwi, wejdź z nimi w interakcję, a w końcu się przed tobą otworzą. Tylko uważaj: otwarcie Drzwi Spellseal uwolni dużego bossa, którego będziesz musiał ścigać w nowym obszarze. Otwórz drzwi tylko wtedy, gdy jesteś gotowy na kolejną misję i natychmiast udaj się na wyspę wulkaniczną Agamen.


Jak dostać się na Wyspę Wulkaniczną tylną drogą w Dragon’s Dogma 2

Mapa Dragon's Dogma 2 pokazująca drogę powrotną z Bakbattahl na wyspę wulkaniczną Agamen

Grafika: Jeffrey Parkin/Polygon | Źródła: Capcom poprzez Polygon

Jeśli nie chcesz przedzierać się przez główną historię, aby dotrzeć na wyspę wulkaniczną Agamen — może dlatego, że chcesz po prostu wcześniej zdobyć powołania — będziesz musiał przejść tylną trasą: Grota Drabniraduża jaskinia w południowym Battahl.

Aby dotrzeć do Groty Drabnira, wyjdź przez frontową bramę Bakbattahl i kieruj się drogami na południe. (Możesz także pojechać platformą z bloczkami z Bakbattahl do skrzyżowania, a następnie skręcić w dół południową platformą.) Kontynuuj wzdłuż południowej ścieżki, aż znajdziesz opancerzonego cyklopa strzegącego wejścia do jaskini. Zabij go, zignoruj ​​NPC, który ostrzega cię, abyś trzymał się z daleka od Groty Drabnira i wejdź do środka.

Grota Drabnira to dość duża jaskinia z wieloma bocznymi tunelami. Jednakże jest tylko jedna droga, a gra pokazuje, gdzie byłeś wcześniej, więc nie możesz się zgubić. Nie ma tu wielkich, strasznych bossów. Tylko kilka hobgoblinów, grzechotników, śluzów i cyklopa. Jeśli zapuścisz się w którykolwiek z otwartych obszarów na klifach, możesz spotkać również gryfa.

Tak długo jak jesteś w pobliżu poziom 30 i masz zapasy lecznicze, ta jaskinia nie powinna sprawić ci większych problemów, stanowiąc nieco większe wyzwanie niż reszta Battahl.

Po wyjściu z Groty Drabnira znajdziesz się w odległości krótkiego spaceru od Wyspy Wulkanicznej Agamen i trasy do Obóz na wyspie wulkanicznej. Pamiętaj tylko, aby upuścić kryształ gdzieś na wyspie. Powrót tutaj będzie ogromnym bólem – dopóki nie otworzysz drzwi.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 instrukcje, oto jak znaleźć Widmowy Wózekjak zidentyfikować zabójcę w „Ukryte Modlitwy,” jak kupić dom w Battahl i jak się tam dostać Miasmite.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy Trubbish może być błyszczący w Pokémon Go?

Trubbish, Pokémon w worku na śmieci z Unovy, można znaleźć na wolności w Pokemon Go. Tak, Trubbish może się błyszczeć...

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...
Advertisment