Jak długi jest Spider-Man 2 na PS5?


Spider-Man 2 to długa gra wypełniona aktywnościami, przerywnikami filmowymi i kostiumami pająków (tak wiele garnitury). Jeśli wolisz grać szybko, prawdopodobnie możesz ukończyć główną historię w ciągu kilku dni. Ale jeśli grasz metodycznie — i starasz się dać z siebie wszystko w 100% — Spider-Man 2 pokonanie może zająć ci dużo czasu.

W tym Spider-Man 2 przewodnik, omówimy ile czasu zajmuje pokonanie Spider-Man 2 — i ile czasu zajmie Ci zrobienie dosłownie wszystkiego. A jeśli szukasz pełnej listy zadań, zajrzyj do naszego Spider-Man 2 lista misji.

Jak długi jest Spider-Man 2 na PS5?

The Spider-Man 2 Historia rozgrywa się w tradycyjnej strukturze trzech aktów i pochłonęła mnie około 15 do 20 godzin ukończyć. (Grałem w nią dwa razy.) Ta figurka wymaga minimalnego ukończenia zawartości pobocznej.

Czas trwania misji waha się od bardzo krótkiej (pojedyncza scenka przerywnikowa) do około 30 do 40 minut. Jest kilka dłuższych misji, które prawdopodobnie zajmą ci ponad godzinę, jeśli nie pominiesz przerywników filmowych.

Ile czasu zajmuje osiągnięcie 100% Spider-Mana 2 na PS5?

W pełni kompletna Spider-Man 2aktywności (Wspomnienia Marko, Mysterium, wypełnianie próśb z aplikacji Friendly Neighbourhood, znajdowanie Lokalizacje Spider-Botai tym podobne) zabierze Cię dodatkowe pięć lub dziesięć godzinw zależności od tego, ile czasu spędzasz wędrując po mieście, ile czasu zajmuje ci znalezienie Spider-Botów i jak radzisz sobie w aktywnościach opartych na wyzwaniach, takich jak Mysterium.

Platynowe trofeum za Spider-Man 2o nazwie Dedykowane, doda kolejne trzy do pięciu godzin na To – jeśli jesteś skuteczny. Oto lista wszystkie trofea W Spider-Man 2.

Reklama

Jeśli robisz wszystko (łącznie ze zdobyciem platynowego trofeum), spodziewaj się wydatków od 25 do 35 godzin gra Spider-Man 2.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cena Sony WH-1000XM5 spadła do nowego rekordowo niskiego poziomu

Wygląda na to, że Boże Narodzenie nadeszło wcześniej, jeśli szukasz naprawdę dobrej oferty na słuchawki redukujące hałas. W tej chwili Target sprzedaje...

Ładowarka podróżna mophie MagSafe z szybkim ładowaniem Apple Watch

W zeszłym miesiącu, Mophie odświeżony jedna z najpopularniejszych ładowarek z obsługą niektórych nowych specyfikacji. Chociaż niewiele się zmieniło, od kilku tygodni korzystam...

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...
Advertisment