Jak czyścić lekkie poduszki uszczelniające Apple Vision Pro


Jeśli posiadasz Apple Vision Pro, możesz rozważyć regularne czyszczenie niektórych jego elementów składniki. Co najważniejsze, wyjmowane poduszki Light Seal, ponieważ stanowią punkt styku Vision Pro z twarzą.

Jak czyścić Apple Vision Pro

Subskrybuj Połącz waty aby uzyskać więcej powiązanych wiadomości fitness, aktualizacji, wskazówek i przewodników.

Nawet jeśli nie jesteś szczególnie aktywny z Vision Pro, noszenie go przez kilka godzin dziennie oznacza, że ​​poduszki Light Seal pochłoną znaczną ilość potu, tłuszczu i oleju z Twojej skóry. Dlatego podobnie jak poszewki na poduszki, prawdopodobnie najlepiej je czyścić mniej więcej raz na tydzień.

Do ich czyszczenia Apple zaleca zmieszanie 2 szklanek ciepłej wody z 5 łyżeczkami (lub około 1,5 łyżki stołowej) bezzapachowego płynu do mycia naczyń. Zanurz poduszkę Light Seal w wodzie z mydłem, wyjmij ją, a następnie delikatnie dociśnij i pocieraj jej powierzchnię dłońmi i palcami przez około dwie minuty. Następnie opłucz pod bieżącą wodą i delikatnie wyciśnij piankę, aby usunąć nadmiar mydła przez około 30 sekund lub do momentu, aż całe mydło zostanie usunięte. Pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Odkryłem, że jeśli zostanie umieszczony w pobliżu wentylatora, całkowite wyschnięcie zajmuje około 3 do 4 godzin.

Reklama

Chociaż 5 łyżeczek płynu do mycia naczyń może wydawać się nadmierne w przypadku tego rodzaju czyszczenia, jest to ilość zalecana przez firmę Apple. Prawdopodobnie można jednak użyć znacznie mniej i nadal dokładnie wyczyścić poduszkę.

Apple zaleca tę procedurę czyszczenia również w przypadku pokrowca i opasek Vision Pro. W przypadku Light Seal zamiast zanurzać go bezpośrednio w wodzie, Apple sugeruje zanurzenie miękkiej, niestrzępiącej się szmatki w roztworze mydła, delikatne pocieranie powierzchni Light Seal, a następnie użycie drugiej niestrzępiącej się szmatki zwilżonej świeżym wodę, aby usunąć mydło. Jednak prawdopodobnie nie musisz czyścić Light Seal tak często, ponieważ to poduszki Light Seal mają bezpośredni kontakt z Twoją twarzą.

Dodatkowo, jeśli ćwiczysz z Vision Pro, tak jak ja eksperymentowałem, sugeruję przeznaczenie do tego celu jednej z dwóch poduszek Light Seal lub nawet zakup dodatkowej, ponieważ ich cena wynosi około 29 dolarów. Przewiduję, że wkrótce dostępnych będzie wiele lekkich poduszek uszczelniających innych firm, lepiej dostosowanych do tego typu zastosowań.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca z Vision Pro, koniecznie sprawdź ten film tutaj.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...

Samsung opracowuje pierwszą w branży pamięć DRAM HBM3E 12H o pojemności 36 GB

Firma Samsung Electronics, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych technologii pamięci, ogłosiła dzisiaj, że opracowała pamięć HBM3E 12H, pierwszą w branży 12-stosową pamięć DRAM...

„Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą

Dziękuję, że dołączyłeś! Uzyskaj dostęp do swojego Profesjonalny+ Treść poniżej. 27 lutego 2024 r „Nieuczciwe” licencjonowanie chmury przez Microsoft pod lupą Udostępnij ten przedmiot w swojej sieci: W...
Advertisment