Jak bezpłatnie przesyłać strumieniowo Grammy 2023 na urządzeniu Apple


The Nagrody Grammy 2023 odbywają się dziś wieczorem, na żywo z Los Angeles. Reklamowany jako „największa noc muzyki”, możesz spodziewać się występów takich gwiazd jak Harry Styles, Stevie Wonder, Lizzo i nie tylko. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat bezpłatnego oglądania i przesyłania strumieniowego nagród Grammy na iPhonie, iPadzie, Apple TV lub komputerze Mac.

Grammy 2023: Co z wyjątkiem

Grammy 2023 obejmą nagrody i występy we wszystkich głównych gatunkach muzycznych. Wśród nominowanych w największych kategoriach znajdują się Beyoncé, Coldplay, Harry Styles, Kendrick Lamar, Taylor Swift i wielu innych. W sumie Beyoncé prowadzi z dziewięcioma nominacjami, a za nią uplasował się Kendrick Lamar z ośmioma nominacjami. Adele i Brandie Carlie zdobyły po siedem nominacji.

Tegoroczną galę Grammy Awards po raz trzeci z rzędu poprowadzi Trevor Noah. Pełne zestawienie wszystkiego, czego można się spodziewać podczas tegorocznych obrad, można znaleźć na stronie oficjalna strona Grammy.

O której godzinie są Grammy

Grammy oficjalnie rozpoczną się o godz 20:00 ET / 17:00 PT. Mają potrwać trzy i pół godziny. Uroczystości Grammy Red Carpet odbywają się przez całe popołudnie. Możesz obejrzeć Transmisja AP na YouTube od 17:30 ET / 14:30 PT.

Jak przesyłać strumieniowo Grammy

CBS posiada wyłączne prawa do transmisji nagród Grammy. Oznacza to, że możesz oglądać Grammy na kilka różnych sposobów. Jeśli masz subskrypcję telewizji kablowej, możesz dostroić się i oglądać Grammy tak samo, jak cokolwiek innego w CBS.

Jeśli zastanawiasz się, jak przesyłać strumieniowo Grammy, istnieje kilka różnych opcji. Większość z nich oferuje bezpłatne okresy próbne, które można łatwo anulować od razu. To najlepszy sposób na bezpłatne oglądanie rozdania nagród Grammy w tym roku.

Reklama

Najłatwiejszym sposobem przesyłania strumieniowego Grammy w tym roku jest za pośrednictwem Serwis streamingowy Paramount+. Poziom Premium Paramount+ obejmuje transmisję na żywo z Twojej lokalnej stacji CBS, w której znajdziesz nagrody Grammy. Paramount+ Premium kosztuje 9,99 USD miesięcznieale możesz skorzystać z tygodniowego bezpłatnego okresu próbnego.

Paramount+ oferuje aplikacje na iPhone’a, iPada i Apple TV. Możesz także oglądać przez Internet, aby mieć do nich łatwy dostęp na komputerze Mac lub innym urządzeniu z przeglądarką. Zarejestruj się, obejrzyj Grammy i anuluj. Łatwy.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z Paramount+, możesz również uzyskać dostęp do CBS za pośrednictwem wybranych usług telewizji strumieniowej over-the-top, jak Fubo TV. Twoje opcje tutaj są jednak nieco ograniczone, ponieważ niektóre z nich zrezygnowały z obsługi CBS w ostatnich latach.

Oto usługi, które oferują CBS, chociaż dostępność może się różnić w zależności od rynku lokalnego. Dzięki tym usługom będziesz mógł transmitować dzisiejsze Grammy. Każdy z nich oferuje aplikacje na iPhone’a, iPada i Apple TV.

Ponownie, Grammy rozpocznie się o godz 20:00 ET / 17:00 PT i upewnij się, że zostawisz czas na zarejestrowanie się w jednej z usług przesyłania strumieniowego przed rozpoczęciem uroczystości.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment