Jak Apple informuje klientów o zmodyfikowanych Apple Watch Series 9 i Ultra 2


Firma Apple zaktualizowała swój sklep internetowy, aby oznaczyć modyfikacje wymagane w celu uniknięcia kolejnego zakazu importu zegarków Apple Watch Series 9 i Ultra 2. Dzięki toczącemu się postępowaniu sądowemu z Masimo Apple wyłączyła funkcję czujnika tlenu we krwi od dziś w nowych modelach Apple Watch S9 i U2 sprzedawanych w USA.

Co zatem robi Apple, aby informować kupujących Apple Watch o najnowszych wydarzeniach?

Po krótkim wycofaniu w grudniu wadliwych modeli ze sklepów internetowych i detalicznych oraz wznowieniu sprzedaży w drodze krótkoterminowej wygranej prawnej, Apple dodał nowy baner do stron produktów Apple Watch Series 9 i Ultra 2.

„Apple Watch Series 9 i Ultra 2 nie są już wyposażone w funkcję tlenu we krwi” – ​​czytamy na banerze umieszczonym przy kasie obu modeli zegarków.

Jak wspomnieliśmy dzisiaj, w rzeczywistości można sprawdzić, czy Apple Watch Series 9 lub Ultra 2 ma włączone, czy wyłączone wykrywanie poziomu tlenu we krwi. Sprawdzanie numeru modelu konkretnego zegarka, który kupujesz ujawni, do której partii sprzętu należy, sprzęt oryginalny czy zmodyfikowany.

Reklama

W najbliższej przyszłości modyfikacja polegająca na wyłączeniu funkcji wykrywania tlenu we krwi sprawi, że import Apple Watch do USA będzie możliwie najbardziej zbliżony do normalnego. Daje to Apple i Masimo czas na walkę z systemem prawnym. Alternatywnie Apple może zdecydować, że wystarczy i część gotówki należy wymienić na licencję, która według Masimo jest ich patentem.

Więcej

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Unijna ustawa o sztucznej inteligencji nie chroni praworządności i przestrzeni obywatelskiej

Unia Europejska (UE) Ustawa o sztucznej inteligencji (AI). Jak wynika z oceny Europejskiego Centrum Prawa Non-Profit (ECNL), „nie chroni skutecznie praworządności i przestrzeni...

57-calowy Predator Z57 firmy Acer trafia do sprzedaży detalicznej

Dla tych, którzy nie są zadowoleni z rozdzielczości większości ultraszerokokątnych wyświetlaczy dostępnych na rynku, nowy dodatek firmy Acer do linii Predator powinien zadowolić...

Emulator iPhone’a „iGBA” został usunięty z App Store, ale nie jesteśmy pewni dlaczego

W weekend pierwszy emulator gier na konsolę przenośną trafić do App Storepo złagodzeniu wytycznych dotyczących recenzji App Store tydzień wcześniej. Przewiń do przodu o...
Advertisment