Jack Dorsey’s Square, Inc kupuje większościowy pakiet w serwisie streamingowym Tidal, należącym do Jaya Z.


Square, Inc, firma świadcząca usługi finansowe założona przez dyrektora generalnego Twittera Jacka Dorseya, jest nabycie większościowego udziału w Tidal, wysokiej jakości usługa przesyłania strumieniowego audio i wideo, prowadzona przez Jaya Z. Square, płaci 297 milionów dolarów w gotówce i akcjach za „znaczący pakiet większościowy”, przy czym Tidal działa niezależnie obok innych przedsięwzięć Square.

Dorsey, zadając oczywiste pytanie w wątku na Twitterze powiedziany: „Dlaczego firma zajmująca się strumieniowaniem muzyki i firma świadcząca usługi finansowe miałyby połączyć siły ?!” Jego odpowiedź brzmi: znaleźć „nowe sposoby wspierania przez artystów ich pracy”. Tak jak Square dał teraz sprzedawcom narzędzia do zarabiania pieniędzy, Dorsey twierdzi, że udział firmy w Tidal pomoże artystom znaleźć podobne wsparcie w nowej gospodarce cyfrowej.

„Biorąc pod uwagę to, co Square było w stanie zrobić dla sprzedawców każdej wielkości i osób fizycznych za pośrednictwem aplikacji Cash App, wierzymy, że możemy teraz pracować dla artystów, aby osiągnąć ten sam sukces zarówno dla nich, jak i dla nas” – napisał na Twitterze Dorsey. „Zaczynamy na małą skalę i skupiamy się na najbardziej krytycznych potrzebach artystów i powiększaniu ich grona fanów”.

„Square stworzył ekosystemy narzędzi dla sprzedawców i osób prywatnych, a my zrobimy to samo dla artystów. Będziemy pracować nad zupełnie nowymi wrażeniami słuchowymi, aby zbliżyć fanów do siebie, prostą integracją sprzedaży towarów, nowoczesnymi narzędziami do współpracy i nowymi, uzupełniającymi źródłami przychodów ”.

Rozwijam …

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment