Jabil przejmie dział Intel Silicon Photonics


Jabil Inc., światowy lider w projektowaniu, produkcji i rozwiązaniach dla łańcucha dostaw, ogłosił dzisiaj, że przejmie produkcję i sprzedaż obecnych linii produktów firmy Intel z wymiennymi modułami optycznymi nadawczo-odbiorczymi opartymi na technologii Silicon Photonics oraz rozwojem przyszłych generacji takich modułów.

„Ta umowa zapewnia firmie Jabil lepszą pozycję w zakresie zaspokajania potrzeb naszych cenionych klientów z branży centrów danych, w tym centrów danych hiperskalowych, chmur nowej fali i centrów danych opartych na sztucznej inteligencji. Te złożone środowiska stwarzają wyjątkowe wyzwania, a my jesteśmy zdecydowani stawić im czoła. – i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań wspierających zmieniające się wymagania ekosystemu centrów danych” – stwierdził Matt Crowley, starszy wiceprezes ds. chmury i infrastruktury korporacyjnej w firmie Jabil. „Ta umowa umożliwia firmie Jabil rozszerzenie swojej obecności w łańcuchu wartości centrów danych”.

Poprzez swoją jednostkę biznesową zajmującą się fotoniką Jabil umożliwia organizacjom uproszczenie opracowywania i wdrażania ulepszonych rozwiązań sieci optycznych, oferując pełne możliwości w zakresie fotoniki, w tym projektowanie komponentów, montaż systemu i usprawnione zarządzanie łańcuchem dostaw.

„Cieszymy się z zawarcia tej umowy ze światowej klasy dostawcą, takim jak Jabil. Nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z firmą Jabil, naszymi klientami i dostawcami, aby umożliwić płynne przejście, w miarę jak Intel skupia się na krzemowych komponentach fotonicznych dla istniejących rynków i nowych zastosowań” — powiedział Safroadu Yeboah-Amankwah, starszy wiceprezes i dyrektor ds. strategii firmy Intel Corporation.

„Nasze możliwości w zakresie projektowania do pyłu w dalszym ciągu cieszą się uznaniem klientów i inwestujemy w obszary usług infrastruktury centrów danych, chłodzenia cieczą i fotoniki krzemowej, aby pomóc naszym klientom sprostać ich wyzwaniom. Firma Jabil jest wyjątkowo dobrze przygotowana do wspierania klientów w ich trakcie wdrażają innowacyjne technologie w swoich centrach danych, aby sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie zasilania i chłodzenia napędzanych sztuczną inteligencją” – podsumował Crowley.

O Jabilu:
Jabil (NYSE: JBL) to dostawca rozwiązań produkcyjnych zatrudniający ponad 250 000 pracowników w 100 lokalizacjach w 30 krajach. Wiodące marki na świecie polegają na niezrównanym zakresie i głębokości doświadczenia firmy Jabil na rynku końcowym, możliwościach technicznych i projektowych, know-how w zakresie produkcji, wiedzy o łańcuchu dostaw oraz wiedzy specjalistycznej w zakresie globalnego zarządzania produktami. Kierując się wspólnym celem, firma Jabil i jej pracownicy angażują się w wywieranie pozytywnego wpływu na lokalną społeczność i środowisko. Odwiedź www.jabil.com, aby dowiedzieć się więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Mnicha BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Mnich to klasa walcząca w zwarciu,...

Oto jak zamówić w przedsprzedaży nową Teslę Cybertruck

Cybertruck już tu jest — tym razem naprawdę — a dla tych, którzy jeszcze go nie zarezerwowali, Tesla ma nowy proces zamawiania. ...

Remake Resident Evil 4 doda tryb VR w grudniu

„Tryb VR w Resident Evil 4 wspiera całą kampanię główną i zapewnia dodatkowy poziom zanurzenia we wstrząsającej misji ratunkowej Leona S. Kennedy’ego” –...
Advertisment