iZotope przedstawia oprogramowanie do przetwarzania dźwięku RX 11


iZotope, obecnie część Native Instruments, ogłosiła wprowadzenie RX 11, najnowszej wersji słynnego pakietu do naprawy dźwięku i analizy kryminalistycznej, zawierającej teraz nowe narzędzia do uczenia maszynowego do zwalczania hałasu oraz narzędzia do zarządzania głośnością w przypadku strumieniowego przesyłania muzyki. Nowa aktualizacja oprogramowania łączy w sobie możliwości wizualnej edycji widma z nowymi inteligentnymi funkcjami izolacji dialogów w czasie rzeczywistym i naprawy muzyki, a także nowymi, specjalnie zaprojektowanymi narzędziami do naprawiania i polerowania dźwięku.

iZotope, obecnie część Native Instruments, ogłosiła wprowadzenie RX 11, najnowszej wersji słynnego pakietu do naprawy dźwięku i analizy kryminalistycznej, zawierającej teraz nowe narzędzia do uczenia maszynowego do zwalczania hałasu oraz narzędzia do zarządzania głośnością w przypadku strumieniowego przesyłania muzyki. Nowa aktualizacja oprogramowania łączy w sobie możliwości wizualnej edycji widma z nowymi inteligentnymi funkcjami izolacji dialogów w czasie rzeczywistym i naprawy muzyki, a także nowymi, specjalnie zaprojektowanymi narzędziami do naprawiania i polerowania dźwięku.

Wyposażony w potężny, samodzielny edytor i pełny zestaw wtyczek, iZotope RX 11 koncentruje się na rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z postprodukcją audio, muzyką i tworzeniem treści. Wyposażony w najnowocześniejszą technologię uczenia maszynowego, RX 11 dodaje nowe narzędzia i ulepsza ulubione moduły, aby pomóc użytkownikom radzić sobie ze wszystkim, od typowych problemów z dźwiękiem po najtrudniejsze ratunki dźwiękowe.

Dzięki słynnemu spektrogramowi iZotope RX użytkownicy mogą wizualnie wykryć określone problemy, takie jak niechciany pogłos, kliknięcia, przycinanie, buczenie i szumy tła za pomocą dostosowanych modułów naprawczych. Ale dzięki nowej wersji RX 11 iZotope umożliwia teraz szybsze uzyskiwanie doskonałych wyników. Następna generacja Asystenta Naprawy RX inteligentnie rozpoznaje i rozwiązuje określone problemy, które można rozwiązać za pomocą łatwych w obsłudze pokręteł.

iZotope RX 11 jest dostępny w trzech poziomach: Elements, Standards i Advanced. Każdy z nich oferuje nowe funkcje pomagające zapewnić najwyższą jakość dźwięku. Moduł Izolacja Dialogu [Standard, Advanced] został wyposażony w nową sieć neuronową i zawiera teraz funkcję Dialogue De-Reverb, pozwalającą użytkownikom kontrolować szumy i niechciane pogłosy w czasie rzeczywistym. Dostępny po raz pierwszy w wersji RX Standard, z trybem najwyższej jakości i przetwarzaniem wielopasmowym zarezerwowanym dla RX Advanced.

Reklama

Użytkownicy będą mogli także w pełni wykorzystać możliwości swoich utworów dzięki nowemu modułowi Loudness Optimize, niespotykanemu dotąd podejściu do kontrolowania algorytmu LUFS w celu maksymalizacji postrzeganej głośności muzyki na platformach streamingowych. Inteligentna funkcja Learn analizuje każdą możliwość optymalizacji utworu, aby brzmiał jak najlepiej. Nowy moduł podglądu strumieniowego pozwala porównać, jak różne usługi, takie jak Spotify, Apple Music itp., dostosowują muzykę, więc po premierze nie będzie żadnych niespodzianek.

Dzięki nowej funkcji Music Rebalance [Standard, Advanced], wykorzystując najnowocześniejsze sieci neuronowe, RX 11 pozwala użytkownikom łatwo tworzyć ścieżki instrumentalne i wokalne z pełnego miksu, przygotowywać się do remiksu lub wprowadzać zmiany, nawet jeśli nie ma żadnych ścieżek. Następna generacja Asystenta naprawy obejmuje także ulepszoną funkcję uczenia maszynowego zapewniającą lepszą jakość i szybkość, a także dodatkowe elementy sterujące zapewniające większą elastyczność.

Kolejną ważną aktualizacją jest możliwość wizualizacji i manipulowania środkowymi i bocznymi komponentami dowolnego audio w aplikacji RX, co pozwala na zastosowanie przetwarzania z dowolnego modułu oddzielnie do centralnego i bocznych komponentów audio. Zapewnia to większą elastyczność w przypadku zadań naprawczych, umożliwiając indywidualne rozwiązywanie problemów występujących tylko w kanale środkowym lub tylko po bokach.


W konturze dialogu [Advanced only]nowe elementy sterujące Formant i Variation pozwalają użytkownikom dostosować charakter i ekspresję głosu, zapewniając płynną edycję dialogów, niezależnie od liczby połączonych ze sobą ujęć. Zawsze można użyć spektrogramu do znalezienia i naprawienia problemów za pomocą narzędzia Spectral Editor ARA [Standard, Advanced]. To narzędzie obejmuje teraz przetwarzanie wzmocnienia, usuwania kliknięć i przydźwięku, a także naprawę widmową. Obecnie dostępny dla Apple Logic Pro (w trybie Rosetta) z dodatkową obsługą hosta w ramach bezpłatnej aktualizacji obiecanej na lato 2024 r.

 

Inne nowe, wyjątkowe funkcje obejmują możliwość szybkiego odświeżania urządzeń audio w Preferencjach, bez ponownego uruchamiania aplikacji RX. RX 11 Advanced i Post Production Suite 8 są teraz dostępne z wielostanowiskowym licencjonowaniem dla przedsiębiorstw i opcjami wdrażania dla ponad 10 licencji. Użytkownicy mogą skorzystać z dynamicznego licencjonowania za pośrednictwem iLok Server oraz opcjonalnych rocznych modeli cenowych.

RX 11 jest już dostępny w sklepie iZotope i u wybranych sprzedawców detalicznych, a ceny elementów RX 11 Elements zaczynają się od 99 USD (cena wstępna 49 USD); RX 11 Standard kosztuje 399 USD (cena wstępna 299 USD); i RX 11 Advanced są sprzedawane za 1199 USD (cena wstępna 799 USD). Kompletny pakiet Post Production Suite 8 firmy iZotope kosztuje 1799 USD, a cena początkowa 999 USD będzie dostępna do 13 czerwca 2024 r.

W czerwcu 2023 r. iZotope, Brainworx i Plugin Alliance stały się częścią Native Instruments, po skomplikowany proces fuzji, inwestycji zewnętrznych i przejęć. Założona w Berlinie w 1996 roku firma Native Instruments obejmuje obecnie biura w Bostonie, Langenfeld, Londynie i Shenzhen.

www.native-instruments.com

www.izotope.com

 Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Zdobądź certyfikaty IT CompTIA, a ten pakiet przygotowawczy kosztuje tylko 59,97 USD

Istnieje więcej niż jeden sposób szkolenia na specjalistę IT. Chociaż formalny dyplom może otworzyć wiele drzwi, nadal istnieją wiarygodne zasoby, do których...

Gra na iPoda Tetris sterowana za pomocą kółka przewijania znalezionego w prototypie

Niepublikowany iPoda Na prototypie modelu 3. generacji odnaleziono grę Tetris, sterowaną za pomocą kółka przewijania… Klon Tetrisa został znaleziony przez użytkownika X AppleDemoYTktóra...

VANKYO przedstawia nowości projektorów na rok 2024 z inteligentnymi funkcjami

VANKYO, wiodąca na świecie marka innowacyjnych projektorów, wypuszcza na rynek trzy projektory domowe w sam raz na Dzień Pamięci: Leisure L470 Neo, Leisure...
Advertisment