iPhone 13 Pro jest teraz dostępny w odnowionym sklepie Apple, ceny zaczynają się od 849 USD


Jabłko jest teraz sprzedaje odnowione urządzenia iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego w Stanach Zjednoczonych. Następuje to po ich pierwszym wydaniu w 2021 roku. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o cenach…

Podstawowy model iPhone’a 13 zaczyna się od 619 USD w odnowionym sklepie internetowym Apple, ale obecnie jest wyprzedany. Po raz pierwszy w poniedziałek wieczorem był dostępny w odnowionym stanie. Tymczasem iPhone 13 Pro jest dostępny w konfiguracjach 256 GB, 512 GB i 1 TB za odpowiednio 849 USD, 1019 USD i 1189 USD.

IPhone 13 Pro Max jest dostępny w konfiguracjach 512 GB i 1 TB za odpowiednio 1099 USD i 1269 USD. Zarówno iPhone 13 Pro, jak i iPhone 13 Pro Max są dostępne w odnowionym sklepie w kolorach sierra blue, alpine green, silver, space grey i gold.

Odnowione produkty z certyfikatem Apple to używane produkty Apple, które przed wystawieniem na sprzedaż przechodzą rygorystyczny proces renowacji Apple. Odnowione urządzenia są dostarczane w specjalnym pudełku z oryginalnymi akcesoriami (w tym przypadku kablem ze złącza Lightning na USB-C) i roczną ograniczoną gwarancją.

Apple mówi:

Każdy odnowiony produkt z certyfikatem Apple przechodzi rygorystyczny proces renowacji, który obejmuje pełne testy, które spełniają te same standardy funkcjonalne, co nowe produkty Apple. Twoje odnowione urządzenie jest naprawdę „jak nowe” ze specjalnymi oszczędnościami do 15%.

Reklama

Możesz sprawdzić wszystkie odnowione modele dostępne na stronie Witryna Apple Refurbished Store. Zapasy mogą się różnić, a produkty mogą szybko się wyprzedać, więc jeśli chcesz odnowionego iPhone’a 13, powinieneś działać szybko.

Podążaj za szansą: Świergot, InstagramI Mastodont

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spoglądanie przez przezroczysty laptop Lenovo w przyszłość science-fiction

Rok po naprężeniu mięśni badawczo-rozwojowych za pomocą a składany laptop Lenovo, które rozszerzyło swój ekran za pomocą prostego naciśnięcia przycisku, powraca do tematu...

MWC 2024: ThinkPady Lenovo stają się szybsze i łatwiejsze w użyciu

Podczas Laptop ThinkBook z przezroczystym wyświetlaczem Lenovo, które zaprezentowało na MWC 2024, to tylko weryfikacja koncepcji, firma zapowiedziała także odświeżone wersje kilku ThinkPadów...
Advertisment