iPhone 13 prawdopodobnie będzie zawierał Touch ID na ekranie


Nowa notatka dla inwestorów opublikowana dzisiaj przez analityków Barclays Research mówi, że Modele iPhone’a 13 pojawią się jeszcze w tym roku będzie „prawdopodobnie” obsługiwać Touch ID pod ekranem. Raport potwierdza również inne szczegóły dotyczące iPhone’a 13, w tym to, że urządzenia będą miały mniejsze wycięcie.

Być może co najciekawsze, analitycy twierdzą, że iPhone 13 będzie obsługiwał ekranowy czytnik Touch ID, powołując się na „obszerne rozmowy branżowe”. To jest jedno i drugie Bloomberg i dziennik “Wall Street zgłosili, że Touch ID na ekranie jest czymś w testowaniu dla iPhone’a 13.

W szczególności analityk Apple Stwierdził Ming-Chi Kuo w notatce inwestora na początku tego miesiąca, że ​​„nie widać aktualnego harmonogramu dla iPhone’a”, aby wprowadzić w tym roku Touch ID na ekranie.

Analitycy Barclays uważają, że iPhone 13 doda w tym roku „odcisk palca pod szkłem” jako „zabezpieczenie przyszłości”. Analitycy Barclays piszą (za pośrednictwem MacRumors):

W przypadku cyklu produkcyjnego 2H22 przewidujemy zmianę architektoniczną od światła strukturalnego do czasu przelotu, co pozwoli na jeszcze mniejszy ślad. Na podstawie naszych rozmów branżowych nie sądzimy, że zorganizowane światło pod ekranem będzie prawdopodobnie gotowe do masowego wdrożenia w drugiej połowie 22. roku. Uważamy również, że przyjęcie odcisków palców pod szkłem, które prawdopodobnie zostanie dodane w iPhone’ach 2H21, jako strukturalny wiatr przeciwny dla dodatkowych treści wykrywających 3D w Apple i może być funkcją bezpieczeństwa w przyszłości.

W innym miejscu notatki inwestora Barclays Research przewiduje, że notch iPhone’a 13 będzie w tym roku mniejszy dzięki zmianom w konstrukcji systemu oświetlenia strukturalnego. Nowy projekt będzie „ściślej zintegrowany”, co jest podobne do tego, co również zostały zgłoszone przez Macotakara. Skaner LiDAR skierowany tyłem do kierunku jazdy prawdopodobnie pozostanie również w tym roku wyłącznie w modelach „Pro”.

Wreszcie, raport Barclays Research sugeruje, że Apple planuje „większą zmianę” w projektowaniu wycięcia w 2022 r. Nastąpi to po Zgłosił Kuo że modele iPhone’a 14 Pro z 2022 roku całkowicie porzucą wycięcie na korzyść dziurkowanego projektu podobnego do tego, który jest używany przez niektóre flagowe modele Androida.

Reklama

Dokładna marka iPhone’a z 2021 roku pozostaje niejasna. Wewnętrznie Apple podobno określiło ten rok jako rok „S” pod względem aktualizacji, ale nazwy marketingowe Apple są często ukrywane aż do ogłoszenia.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment