iPad Pro 2018 wciąż ma w sobie coś wyjątkowego


iPad Pro 2018 zasługuje na poczesne miejsce w galerii sław sprzętu Apple. Żaden inny produkt Apple nie pozostawał tak funkcjonalny przez tak długi czas, nie powodując przy tym długiego efektu w zębach. The 11-calowy iPad Pro 2018w szczególności spisał się wyjątkowo dobrze jak na produkt sprzed ponad pięciu lat.

Rzecz w tym, że iPad Pro 2018 był wymieniany dotychczas trzy razy, a mimo to nadal oferuje coś, co można pomylić z najnowocześniejszym doświadczeniem użytkownika. Większość komputerów sprzed pięciu lat po prostu nie radziła sobie tak samo.

Oryginalny HomePod może być najlepszy wyjątek. To produkt, który opuścił rynek z reputacją produktu, który z biegiem czasu zawodzi, a następnie powrócił w praktycznie niezmienionym stanie. Choć iPhone XR i iPhone XS z 2018 roku są nadal premium, zmieniły się znacznie bardziej dramatycznie w tym samym okresie. iPhone X, wydany zaledwie cztery miesiące przed iPadem Pro 2018, stracił już wsparcie dla najnowszej wersji iOS.

Większość komputerów Mac z 2018 r. pozostaje jeszcze dalej w tyle za obecnymi maszynami. Jest to szczególnie prawdziwe w związku z przejściem z Intela na Apple Silicon. Laptopy M1 Pro MacBook Pro i M2 MacBook Air to pierwsi pretendenci do starzenia się z godnością w miarę upływu czasu.

W przypadku iPada Pro można stwierdzić, że bardzo się zestarzał, ponieważ kategoria iPadów nie rozwijała się tak szybko, jak iPhone i Mac. Apple przez cały rok 2023 nie wypuściło żadnego nowego iPada. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni wraz z pierwszą gamą iPadów Pro OLED, ale nie oczekuje się, że pierwotna cena 799 USD pozostanie tak niska.

Reklama

Nie szkodzi, że najbardziej ekscytujący tablet z Androidem wydany w zeszłym roku wygląda na przyzwoitego konkurenta dla iPada z 2014 roku.

Zdjęcie za pośrednictwem Michaela Billiga

Jest jeszcze coś wyjątkowego w iPadzie Pro 2018: nowe funkcje na dany rok często trafiają do tańszych wersji tego samego produktu, jeśli wystarczy wystarczająco dużo czasu. iPad Pro 2018 nie musiał sobie z tym radzić.

Dwie ostatnie generacje iPada Air są najbliższym tego przykładem pod względem wyglądu, ale funkcje takie jak Face ID i ProMotion pozostają wyłącznie w linii Pro.

Stopień starzenia się iPada Pro 2018 stwarza ograniczoną ścieżkę aktualizacji. Powody dla wymiana iPad Pro 2018 może obejmować poszukiwanie większej pojemności, chęć dodania sieci komórkowej lub zmianę rozmiaru wyświetlacza. Przejście na OLED i nowe wymiary będą pierwszą kuszącą zmianą od sześciu lat.

Dzisiejsza aktualizacja iPada Pro 2018 zapewni czujnik LiDAR, ultraszerokokątny aparat, 5G w porównaniu do LTE i skromną nową funkcję Apple Pencil z funkcją najechania kursorem. Nowsze chipy mają lepsze testy porównawcze, ale wydajność większości zadań nadal jest dobra.

Największym ulepszeniem iPada Pro są akcesoria współpracujące z iPadem Pro 2018. Obejmuje to akcesorium Magic Keyboard, które przynosi integracja gładzika i rdzeń wielozadaniowości Stage Manager bez obsługi drugiego wyświetlacza.

Najedź ołówkiem Apple Astropad Studio

Jednakże istnieje niezręczny stan oferty iPadów, która rozpoczęła się od iPada 10. generacji. Jego kamera FaceTime przesuwa się na środek w orientacji poziomej w stosunku do pionowej, a zewnętrzna klawiatura ma rząd funkcji niedostępny jeszcze dla linii Pro. Mamy nadzieję, że ten rozdział zakończy się wraz z pojawieniem się nowego sprzętu iPad Pro w kwietniu.

Na razie tylko jeszcze bardziej ugruntowują miejsce iPada Pro 2018 w historii jako produktu, który przetrwał próbę czasu. Jeśli szukasz iPada Pro, poczekaj kilka tygodni pierwszą od lat aktualizację projektu. Jeśli nadal korzystasz z iPada Pro 2018jednak masz iPada o najlepszym okresie trwałości w historii.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mocowanie Tesli przypominało pedały Cybertruck z tą instalacją nitów

Chwila Film Aarona Casha opublikowany w serwisie X twierdzi, że jest to „35-sekundowa naprawa wycofania” zademonstrowana podczas wydarzenia „Cyber ​​Takeover” w Long Beach,...

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...
Advertisment