iOS 18 wreszcie dodaje wybieranie T9 na iPhonie


Długo oczekiwaną funkcją dla użytkowników Androida przechodzących na iPhone’a jest dodanie wybierania T9. Jest to skrót umożliwiający wybieranie numerów telefonów z książki adresowej poprzez wpisywanie liter na klawiaturze.

Na przykład, aby zadzwonić do Johna, naciśnij 5 6 4 (dla JOH). Na wielu telefonach Samsung i innych telefonach z Androidem spowoduje to wyszukiwanie alfabetycznego dopasowania najbliższego nazwisku osoby w Twoich kontaktach. iPhone nie miał tej funkcji… aż do teraz z iOS 18.

W systemie iOS 18 aplikacja Telefon została zaktualizowana na kilka różnych sposobów.

Wybieranie numeru T9 to najbardziej oczywista nowa funkcja, a jej dodanie zadowoli wielu użytkowników iPhone’a, którzy byli przyzwyczajeni do posiadania tej funkcji w swoich poprzednich telefonach z Androidem.

Aby korzystać z wybierania T9 w systemie iOS 18, po prostu przejdź do Klawiatura w aplikacji Telefon. Wybierz cyfry odpowiadające kilku pierwszym literom nazwiska osoby, do której chcesz zadzwonić. Każdy przycisk numeryczny reprezentuje trzy lub cztery litery, więc po prostu naciśnij odpowiedni numer.

Reklama

iOS automatycznie przefiltruje książkę adresową, aby znaleźć możliwe dopasowania. Imię i numer pasującej osoby zostaną wyświetlone u góry ekranu. Stuknij nazwę, aby potwierdzić i zainicjować połączenie.

Inne nowe funkcje aplikacji Telefon w iOS 18 obejmują zintegrowane nagrywanie rozmów z automatyczną transkrypcją i ulepszoną historię połączeń z możliwością wyszukiwania.

iOS 18 będzie dostępny jako bezpłatna aktualizacja oprogramowania dla iPhone’a tej jesieni.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kup trzy gry za jedyne 15 USD w Fanatical

Fanatical powrócił z kolejną wyjątkową kolekcją Diamond, dającą Ci możliwość stworzenia własnego pakietu przecenionych gier spośród kilkunastu tytułów. Pakiet Kolekcji Diamentów...

Jak powielić Wspomnienia w DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree

Możesz duplikaty wspomnień W Pierścień Eldena'S Cień Erdtree DLC, tak jak było to możliwe w grze podstawowej. Zasadniczo daje...

Podstawowy pokład Steam jest tańszy niż kiedykolwiek przed letnią wyprzedażą Steam

Lato ma różne oficjalne i nieoficjalne początki sezonu, ale prawdziwym dla wielu z nas, graczy, jest coroczna letnia wyprzedaż Steam — która Niedawno...
Advertisment