iOS 18 umożliwia dodawanie nowych kart do Apple Pay jednym dotknięciem, Potwierdź integrację i nie tylko


W tym roku w aplikacji Apple Wallet w systemie iOS 18 pojawi się wiele nowych funkcji. Dostępna jest nowa funkcja o nazwie Tap to Cash, nowe sposoby dodawania kart do Apple Pay, integracja z Affirm w zakresie opcji finansowania i wiele więcej.

Oto podsumowanie nowych funkcji dostępnych w Apple Wallet w tym roku.

Tap to Cash to jedna z głównych nowych funkcji systemu iOS 18. Funkcja ta umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie Apple Cash poprzez trzymanie razem urządzeń iPhone. Oznacza to, że nie musisz udostępniać swojego numeru telefonu ani żadnych innych danych identyfikacyjnych, aby realizować transakcje Apple Cash.

Apple twierdzi również, że dzięki iOS 18 bilety na wydarzenia w Apple Wallet „przejdą największą transformację w historii”. Co to oznacza? Oto wyjaśnienie Apple:

Bilety na wydarzenia w Apple Wallet przeszły największą transformację w historii dzięki nowemu, pięknemu wyglądowi i bogatszym doświadczeniom dla fanów. Dzięki biletom w aplikacji Wallet najważniejsze informacje o wydarzeniu będą w zasięgu ręki użytkownika, takie jak mapa obiektu i szczegóły dotyczące parkingu; przydatne usługi, takie jak dostawa jedzenia na miejscu; polecane playlisty z Apple Music; lokalne prognozy z pogody; oraz łatwy dostęp do udostępniania lokalizacji, aby pomóc fanom znaleźć znajomych po przybyciu.

We wtorkowym komunikacie prasowym Apple szczegółowo opisał także nową funkcję Tap to Provision, która pojawi się w Apple Wallet w tym roku. Jeśli ta funkcja jest dostępna, użytkownicy będą mogli dodawać nowe karty kredytowe lub debetowe do Apple Wallet, po prostu dotykając karty z tyłu telefonu iPhone.

Reklama

Od tego roku użytkownicy będą mogli płacić za pomocą Apple Pay także za pomocą przeglądarki internetowej i komputera innej firmy. Apple twierdzi, że użytkownicy będą musieli jedynie zeskanować kod ze strony internetowej za pomocą swojego iPhone’a, a następnie dokonać płatności.

Wreszcie Apple Pay i Apple Wallet również dodają nową integrację z nagrodami i płatnościami ratalnymi z banków. Być może co najważniejsze, Apple twierdzi, że użytkownicy w Stanach Zjednoczonych będą mogli ubiegać się o pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem Affirm podczas płatności za pomocą Apple Pay.

Użytkownicy mogą przeglądać i wymieniać nagrody oraz uzyskiwać dostęp do ofert pożyczek ratalnych z kwalifikujących się kart kredytowych lub debetowych podczas dokonywania zakupów online lub w aplikacji na iPhonie i iPadzie. Funkcje te będą dostępne dla każdego banku lub emitenta obsługującego Apple Pay w celu integracji na obsługiwanych rynkach.

Możliwość wymiany nagród na zakupy za pomocą Apple Pay będzie dostępna począwszy od Stanów Zjednoczonych w przypadku Discover i Synchrony oraz u wszystkich wydawców Apple Pay za pośrednictwem Fiserv. Możliwość dostępu do rat z kart kredytowych i debetowych za pomocą Apple Pay zostanie wprowadzona w Australii w ANZ; w Hiszpanii z CaixaBank; w Wielkiej Brytanii w HSBC i Monzo; oraz w USA z Citi, Synchrony i emitentami z Fiserv. Użytkownicy w USA będą również mogli ubiegać się o pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem Affirm podczas dokonywania płatności za pomocą Apple Pay.

Te nowe funkcje będą udostępniane jesienią tego roku począwszy od systemu iOS 18.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment