iOS 18 Siri lepiej zrozumie ludzi, wydarzenia, lokalizacje – raport


Tak mówi nowy raport iOS 18 Funkcje Siri będą obejmować lepsze kontekstowe zrozumienie takich rzeczy, jak ludzie, firmy, wydarzenia i lokalizacje.

Mówi się, że w pakiecie pojawi się także nowa funkcja „nadrabiania zaległości”. sztuczna inteligencja zestaw funkcji, o który możesz zapytać Siri aby być na bieżąco z powiadomieniami, które otrzymujesz, gdy jesteś z dala od telefonu…

AppleInsider powołuje się na własne, anonimowe źródła.

Ujawniły to osoby zaznajomione ze sprawą […] Siri będzie mogła uwzględniać takie podmioty, jak osoby i firmy, wydarzenia w kalendarzu, lokalizacje, daty i wiele innych […] podczas generowania odpowiedzi i podsumowań […]

W przedpremierowych wersjach systemów operacyjnych Apple firma pracowała nad funkcją podsumowania powiadomień znaną jako „Greymatter Catch Up”. Funkcja jest powiązana z Sirico oznacza, że ​​użytkownicy będą mogli poprosić o przegląd swoich ostatnich powiadomień i otrzymać ich przegląd za pośrednictwem wirtualnego asystenta.

Uważa się, że „Greymatter” to wewnętrzny kryptonim Apple dla nowych funkcji sztucznej inteligencji w iOS 18.

Witryna powtarza również swoje wcześniejsze doniesienia, że ​​Siri również będzie w stanie wszystko podsumować od wiadomości po długie artykuły.

Apple planuje wprowadzić do swoich wbudowanych aplikacji funkcję podsumowania i transkrypcji tekstu opartą na sztucznej inteligencji. Dowiedzieliśmy się, że firma zamierza udostępnić te funkcje również Siri.

Ostatecznie oznacza to, że Siri będzie mogła odpowiadać na zapytania na urządzeniu, tworzyć podsumowania długich artykułów lub transkrybować dźwięk, tak jak w zaktualizowanych aplikacjach Notatki lub Notatki głosowe.

Reklama

Mówi się, że ulepszone funkcje zamiany tekstu na mowę zapewniają Siri bardziej naturalny głos.

Oczekujemy ulepszenia funkcji edycji zdjęć opartych na sztucznej inteligencji, a raport opisuje „nową funkcję czyszczenia, która umożliwi użytkownikom usuwanie obiektów ze zdjęć za pomocą generatywnego oprogramowania AI”.

Artykuły badawcze Apple AI opisano wcześniej edycja zdjęć w oparciu o tekstgdzie użytkownik po prostu opisuje, co chce zrobić.

Bloomberga poinformował, że Apple może oznaczyć funkcje AI w iOS 18 jako wersja beta lub podglądcoś co by było rzadki przykład uczciwości na polu.

zdjęcie zrobione przez Aidina Geranrekaba NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Gwiezdne Wojny: Największym i najdziwniejszym jajkiem wielkanocnym Akolity jest Jedi Plo Koon

Nowa seria Gwiezdnych Wojen od Lucasfilm Akolita ma zasłużył na pochwałę za zwykłe istnienie poza sagą Skywalker – po 47...

Oto, jak przygotować komputer Mac na system macOS Sequoia za pomocą narzędzia CleanMyMac X

Obraz: CleanMyMac X Nowy system MacOS Sequoia firmy Apple oficjalnie pojawi się jesienią, więc Wyczyść MyMaca X udzielił nam świetnych rad, jak najlepiej przygotować...

Tożsamość Mistrza Sithów z „Akolity” jest już całkiem jasna

Akolita utrzymuje w tajemnicy tożsamość tajemniczego Mistrza Sithów, ale – naszym skromnym zdaniem – nie może być to jaśniejsze. Przez...
Advertisment