iOS 18 ponownie został okrzyknięty „najbardziej ambitną zmianą” w historii iPhone’a


Jabłko dzisiaj potwierdził, że WWDC 2024 rozpocznie się 10 czerwca, gdzie spodziewamy się iOS 18 oraz główne nowe funkcje sztucznej inteligencji. W dzisiejszym nowym raporcie pt. Bloomberga powtarza, że ​​iOS 18 będzie „najbardziej ambitną zmianą oprogramowania iPhone’a w jego historii”.

Jednak jednej rzeczy, której nie powinniśmy się spodziewać na WWDC, to generatywnego chatbota AI firmy Apple, podobnego do ChatGPT lub Google Gemini.

iOS 18 na WWDC 2024

W ciągu ostatnich kilku tygodni, wiele źródeł zgłosili to Apple nawiąże współpracę z partneremtakie jak Google, do obsługi przynajmniej niektórych nowych funkcji sztucznej inteligencji dostępnych w iOS 18. Według doniesień Apple również prowadził rozmowy z Baidu i OpenAI na temat potencjalnych partnerstw.

W dzisiejszym raporcie Bloomberga Mark Gurman pisze, że zapowiedzi Apple będą „obejmować mnóstwo nowych, proaktywnych funkcji, które pomogą użytkownikom w codziennym życiu”. Zapowiedzi nie będą jednak obejmować chatbota Apple. Raport mówi:

Strategia Apple dotycząca sztucznej inteligencji będzie obejmować mnóstwo nowych, proaktywnych funkcji, które pomogą użytkownikom w codziennym życiu. Firma nie planuje jednak debiutu własnego chatbota generatywnego AI. Zamiast tego Apple prowadzi rozmowy z potencjalnymi partnerami, takimi jak Google i OpenAI należące do Alphabet Inc., w celu świadczenia usług generatywnych sztucznej inteligencji, podaje Bloomberg News.

Oprócz nowych funkcji AI, iOS 18 podobno będzie zawierał także zmiany w interfejsie użytkownika, a także nowe opcje dostosowywania ekranu głównego. W szczególności iOS 18 według doniesień umożliwi użytkownikom iPhone’a swobodne umieszczanie ikon aplikacji na ekranach głównych, bez ograniczeń wynikających z istniejącego układu siatki.

Reklama

Jeśli chodzi o tegoroczną aktualizację watchOS 11 dla Apple Watch, Bloomberga mówi, że powinniśmy spodziewać się „drobnego odświeżenia”. Apple pracuje także nad systemem VisionOS 2 dla Apple Vision Pro, a także aktualizacjami dla iPada, komputera Mac i Apple TV.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, czego można się spodziewać po iOS 18 na czerwcowej konferencji WWDC, sprawdź nasz pełny przewodnik.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment