iOS 18 beta 2: Oto wszystko, co nowe


iOS 18 beta 2 ma oficjalnie wypuszczono dla programistów. Aktualizacja, która pojawia się dwa tygodnie po pierwszej wersji beta, zawiera kilka dużych nowych funkcji. Przejdź poniżej, aby podsumować wszystkie nowości w iOS 18 beta 2.

iOS 18 jest obecnie dostępny dla programistów beta-testerów, publiczna wersja beta spodziewana jest w lipcu, a ogólna wersja planowana jest na wrzesień. Należy pamiętać, że we wczesnych fazach beta zmiany i ulepszenia mogą być nieprzewidywalne. Oznacza to, że coś, co działa w iOS 18 beta 1, może działać nieprawidłowo w iOS 18 beta 2. Jak zawsze należy zachować ostrożność.

Ponadto druga wersja beta dużej aktualizacji iOS jest zwykle najmniej ekscytująca, ponieważ Apple nie miał jeszcze zbyt wiele czasu na rozwianie głównych obaw i opinii. W rzeczywistości iOS 18 beta 2 został prawdopodobnie skompilowany niecały tydzień po WWDC. iOS 18 beta 3 prawdopodobnie będzie ciekawszą aktualizacją ze znaczącymi zmianami i funkcjami.

iOS beta 2: Nowe funkcje i zmiany

  • Dużą zmianą w iOS 18 beta 2 jest teraz dostępna funkcja iPhone Mirroring. Będziesz potrzebować działającego komputera Mac macOS Sequoia beta 2, możesz następnie wykonać kopię lustrzaną ekranu iPhone’a bezpośrednio na komputerze Mac. Obejmuje to powiadomienia, gesty do nawigacji i nie tylko.
  • iOS 18 beta 2 dodaje także obsługę nowych funkcji udostępniania ekranu SharePlay, w tym możliwość przejęcia i kontrolowania ekranu drugiej osoby.
  • W iPadzie 18 beta 2 Apple rozszerzyło zmiany wprowadzone w Unii Europejskiej w odpowiedzi na DMA na iPada. Obejmują one obsługę alternatywnych silników przeglądarek, rynki aplikacji i nie tylko.
  • Dostępna jest nowa wersja ikony App Store w trybie ciemnym:
  • W aplikacji Ustawienia, w sekcji „Wiadomości” dostępny jest nowy przełącznik „Wiadomości RCS”. Wydaje się, że jest to domyślnie włączone, ale RCS nie wydaje się jeszcze działać.
  • W aplikacji Hasła w prawym dolnym rogu znajduje się nowa ikona „+”, która umożliwia łatwe dodawanie nowych danych logowania do aplikacji. Wcześniej ten przycisk znajdował się tylko w menu „Wszystkie” aplikacji.

Czy zauważyłeś jakieś zmiany w dzisiejszej wersji iOS 18 beta 2 lub iPadOS 18 beta 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej, na Twitterze @9to5Maci dalej Wątki @9to5Mac. Bądź na bieżąco, aby zapoznać się z pełną praktyczną relacją z nowych wydań tutaj, pod adresem 9 do 5Mac dzisiaj i przez resztę tygodnia.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment