iOS 18 beta 2 jest teraz dostępny z funkcją iPhone Mirroring i nie tylko


Zgodnie z oczekiwaniami, iOS 18 beta 2 jest już dostępny dla programistów. Aktualizacja pojawia się dwa tygodnie po ogłoszeniu iOS 18 na WWDC. iOS 18 zawiera nowe funkcje, takie jak ulepszone dostosowywanie ekranu głównego, ulepszone Centrum sterowania i wiele więcej.

iOS 18 beta 2 jest już dostępny

Apple zaprezentowane iOS 18 na WWDC dwa tygodnie temu i jednocześnie wydał pierwszą wersję beta dla programistów. Przez całe lato Apple będzie udostępniać nowe wersje beta systemu iOS 18 w ramach przygotowań do jego publicznej premiery we wrześniu.

Oczekuje się, że każda nowa wersja beta iOS 18 wprowadzi liczne zmiany, poprawki błędów i dodatkowe funkcje. Apple uważnie monitoruje opinie beta testerów iOS 18, a każda kolejna wersja beta uwzględnia skargi, raporty o błędach i problemy z wydajnością.

Aktualnie dostępna jest wersja beta systemu iOS 18 tylko dostępne dla zarejestrowanych beta testerów programistów. Aktualizacja będzie udostępnić publicznym beta testerom gdzieś w lipcu, a następnie udostępnienie ogółowi społeczeństwa we wrześniu. Na razie testerzy powinni nadal spodziewać się problemów z wydajnością i stabilnością podczas uruchamiania wersji beta iOS 18 na urządzeniach podstawowych.

Jabłko już potwierdził że iOS 18 beta 2 doda obsługę iPhone Mirroring oraz aktualizacje udostępniania ekranu SharePlay. Zajmiemy się tymi funkcjami po pełnym wdrożeniu aktualizacji.

Reklama

Numer kompilacji systemu iOS 18 beta 2 to 22A5297f.

Czy zauważyłeś jakieś zmiany w dzisiejszej wersji iOS 18 beta 2 lub iPadOS 18 beta 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej, na Twitterze @9to5Maci dalej Wątki @9to5Mac. Bądź na bieżąco, aby zapoznać się z pełną praktyczną relacją z nowych wydań tutaj, pod adresem 9 do 5Mac dzisiaj i przez resztę tygodnia.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Jak ułatwić korzystanie z telefonu jedną ręką

Będą chwile, kiedy będziesz mieć tylko jedną wolną rękę, aby korzystać z telefonu. Możesz wyprowadzać psa, nieść zakupy, trzymać się słupka metra lub...

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o plotkowanym HomePodzie z wyświetlaczem firmy Apple

Po uwolnieniu HomePod 2 na początku 2023 r. pojawiło się wiele plotek o nowym modelu HomePoda, który zawiera jakiś rodzaj wyświetlacza. Plotki te...

Wadliwa aktualizacja CrowdStrike’a spowodowała awarię 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, twierdzi Microsoft

Błędna aktualizacja CrowdStrike spowodowała ogólnoświatową katastrofę technologiczną, która w piątek dotknęła 8,5 miliona urządzeń z systemem Windows, według Microsoftu. Microsoft twierdzi, że to...
Advertisment