iOS 17 beta 3 zmiany, wątki pojawiają się na scenie, wdrażanie Vision Pro


Benjamin i Chance wspominają 15. rocznicę App Store, omawiają wszystkie zmiany w iOS 17 beta 3 i analizują pomyślne uruchomienie przez Meta alternatywnych wątków na Twitterze. Istnieją również szczegóły dotyczące planowanego wprowadzenia Apple Vision Pro do sprzedaży detalicznej, a Apple TV+ zwiększa strategię dystrybucji kinowej oryginalnych filmów.

Sponsorowane przez Roborock: Roborock pozwala ludziom robić więcej rzeczy, które kochają, zajmując się obowiązkami, których nienawidzą. Sprawdź niesamowite oferty Prime Day w Roborock! Poznaj szeroką gamę odkurzaczy Roborock i zaoszczędź do 45% ZNIŻKI.

Sponsorowane przez Faktor: Factor ma wszystko, czego potrzebuję na tydzień aromatycznych, pożywnych posiłków. Zmierzać do Factormeals.com/happyhour50 i użyj kodu happy hour50 aby uzyskać 50% zniżki na pierwsze opakowanie.

Sponsorowane przez drabinę: Iść do Ladderlife.com/HappyHour dzisiaj, aby sprawdzić, czy zostaniesz od razu zatwierdzony.

Zastępy niebieskie

Szansa Millera

Reklama

Benjamina Mayo

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj

Wersja bez reklam

Możesz dostać wolna od reklam wersja 9to5Mac Happy Hour w Apple Podcasts co tydzień za 5 USD miesięcznie lub 50 USD rocznie.

Informacja zwrotna

  • Prześlij pytania #Ask9to5Mac na Twitterze, Mastodontlub Wątki
  • Prześlij nam swoją opinię i pytania na adres happyhour@9to5mac.com

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Na zdjęciu dysk SSD Corsair MP600 Micro M.2-2242

Corsair zaprezentował MP600 Micro, dysk SSD M.2 NVMe w formacie M.2-2242 (o długości 42 mm), który jest nieco większy od dysku MP600 Mini...

Recenzja EcoFlow Glacier: lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu zasilana energią słoneczną

Nie wiem, komu potrzebna jest zasilana bateryjnie lodówka, zamrażarka i kostkarka do lodu na kółkach, które można ładować za pomocą panelu słonecznego, ale...

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...
Advertisment