iOS 17.4: „Nowy zestaw wskaźników” firmy Apple dla CarPlay


Jest aktualizacja oprogramowania Apple iOS 17.4 dla iPhone’a Już dostępny. Zawiera główne zmiany w App Store w UE, nowe emoji dla wszystkich i niewielką aktualizację CarPlay.

Oto jak Apple opisuje aktualizację CarPlay w iOS 17.4:

W systemie iOS 17.4, w pojazdach obsługujących funkcję CarPlay, Apple Maps będzie prezentować nowy zestaw wskaźników z informacjami o nadchodzących manewrach. Użytkownicy będą mogli przełączać żądany typ wyświetlania między ekranem głównym a ekranem zestawu wskaźników, dotykając przycisku konfiguracji mapy w prawym górnym rogu głównego ekranu Map.

Innymi słowy, możesz teraz przełączać, gdzie widok Map będzie wyświetlany w samochodach z dwoma ekranami.

Podczas nawigacji Apple Maps umożliwia przeglądanie podróży w CarPlay na dwa sposoby: widok drogi przed tobą z poziomu ulicy oraz widok ogólnego postępu podróży z poziomu nieba.

W przypadku pojedynczych wyświetlaczy CarPlay umożliwia przełączanie między dwoma widokami, ponieważ jednocześnie można oglądać tylko jeden.

Reklama

Chociaż jest to mniej powszechne, w wybranych samochodach zestaw wskaźników za kierownicą służy również jako drugi wyświetlacz danych map w CarPlay.

Przed wersją iOS 17.4 główny wyświetlacz pokazywał widok z poziomu ulicy, a zestaw wskaźników pokazywał przegląd nawigacji.

Począwszy od systemu iOS 17.4, samochody wyposażone w wyświetlacze zestawu wskaźników mogą również przełączać główny wyświetlacz między widokiem z poziomu ulicy a widokiem z poziomu nieba. Przełączanie trybów po prostu powoduje zamianę widoku wyświetlanego na którym ekranie.

W praktyce oznacza to po prostu, że szczegółowe wskazówki dojazdu mogą teraz pojawiać się za kierownicą, a nie w trybie przeglądu.

Jak więc to wygląda w realnym świecie? Redditor u/aronyigin udostępnił te zdjęcia ze swojego Polestar 2 po aktualizacji iPhone’a do iOS 17.4.

Jedyny widok przed iOS 17.4:

Nowa opcja począwszy od iOS 17.4:

Zdjęcia za pośrednictwem Reddita

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Telewizory Samsung Frame inspirowane sztuką są teraz tańsze nawet o 1000 dolarów

Każdy może lubić oglądanie filmów na dużym ekranie, ale potężny panel po wyłączeniu tylko razi w oczy. Dlatego Telewizor Samsung Frame stało...

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...
Advertisment