iOS 17.4 dodaje nową funkcję „Numer karty wirtualnej” do Apple Cash


iOS 17.4, czyli aktualnie dostępne dla testerów wersji beta wydaje się zawierać znaczącą zmianę dla użytkowników Apple Cash. Według raportuje na Reddicieużytkownicy Apple Cash mogą teraz skonfigurować numer karty wirtualnej, której będą mogli używać do zakupów, gdy usługa Apple Pay online nie jest dostępna.

Apple Cash to przedpłacona karta debetowa firmy Apple, z której użytkownicy mogli dotychczas korzystać wyłącznie za pomocą usługi Apple Pay, bez podawania numeru karty. Pieniądze zapisane na karcie Apple Cash można także wysyłać do znajomych i rodziny, przelewać do banku lub zasilać saldo karty Apple Card.

W systemie iOS 17.4 Apple udostępnia klientom Apple Cash nowy sposób wydawania salda, nawet jeśli usługa Apple Pay nie jest dostępna. Nowa wiadomość wyskakująca w aplikacji Portfel brzmi:

Skonfiguruj numer karty wirtualnej

Chroń dane swojej karty dzięki nowemu kodowi zabezpieczającemu dla każdej transakcji.

Uzyskaj łatwy dostęp do tego numeru karty w Safari AutoFill i używaj go do zakupów online, gdzie usługa Apple Pay nie jest dostępna.

Po wyrażeniu zgody na skonfigurowanie numeru karty wirtualnej Apple Cash możesz wyświetlić ten numer karty, wygenerować nowe numery kart i kody zabezpieczające i nie tylko. Jest to zasadniczo ta sama funkcjonalność, która była dostępna dla karty kredytowej Apple Card od chwili jej wprowadzenia, ale teraz jest dostępna dla karty debetowej Apple Cash.

Wygląda na to, że nowy numer karty wirtualnej Apple Cash jest już udostępniany testerom wersji beta systemu iOS 17.4, ale może nie być jeszcze dostępny dla wszystkich kont Apple Cash. iOS 17.4 jest oczekuje się uruchomienia do publicznej wiadomości na początku marca.

Reklama

Dziękuję, Jonathanie!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment