iOS 17.2 beta 4, data premiery Vision Pro, współpraca z Apple Card słabnie


Chance ma więcej przemyśleń na temat swojego nowego MacBooka Pro, potem on i Benjamin zagłębiają się w zmiany w iOS 17.2 beta 4, serwisy Apple debiutują w prasie z podsumowaniem roku, Apple wydaje się być o krok od porzucenia Goldman Sachs na rzecz Apple Card, a podpowiedzi na temat tego, kiedy możemy się spodziewać, że Vision Pro faktycznie trafi do sprzedaży, jest jeszcze więcej.

Sponsorowane przez Askey Computer Corp: Sprawdź firmę Askey Computer Corp. wyposażoną w najnowocześniejszą technologię Wi-Fi 6E, która przeniesie Twoje doświadczenia bezprzewodowe na nowy poziom.

Sponsorowane przez Dreametech: Sprawdź ultrainteligentne rozwiązania Dreametech do odkurzania i mopowania oparte na sztucznej inteligencji, teraz dostępne z 40% rabatem na wybrane modele, oferujące oszczędności aż do 450 $!

Sponsorowane przez LinkedIn Jobs: LinkedIn Jobs pomaga szybciej znaleźć kandydatów, z którymi chcesz porozmawiać. Opublikuj bezpłatnie swoją ofertę pracy na stronie LinkedIn.com/HAPPYHOUR.

Zastępy niebieskie

Szansa Millera

Reklama

Benjamina Mayo

Subskrybuj, oceniaj i recenzuj

Wersja bez reklam

Możesz zdobyć pozbawiona reklam wersja 9to5Mac Happy Hour w Apple Podcasts co tydzień za 5 dolarów miesięcznie lub 50 dolarów rocznie.

Informacja zwrotna

  • Zadawaj pytania #Ask9to5Mac na Twitterze, Mastodontlub Wątki
  • Wyślij nam e-mail z opiniami i pytaniami na adres happyhour@9to5mac.com

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment