iOS 16 beta 2: Oto, co nowego


iOS 16 beta 2 jest Już dostępny i zawiera szereg zmian i usprawnień w nowych funkcjach, które Apple ogłosił na WWDC. Dostępne są aktualizacje przeprojektowanego ekranu blokady, nowe funkcje systemowego odtwarzacza wideo i nie tylko. Zejdź poniżej, gdy podsumowujemy, co nowego.

Jedną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że iOS 16 beta 2 został prawdopodobnie ukończony i upieczony przed rozpoczęciem WWDC. Apple finalizuje wersje beta z kilkutygodniowym wyprzedzeniem do testów wewnętrznych przed udostępnieniem ich programistom. Oznacza to, że jeśli masz jakieś konkretne błędy lub prośby, nie powinieneś spodziewać się żadnych zmian najwcześniej do wersji beta 3.

Warto również zauważyć, że szczególnie we wczesnych wersjach beta zmiany i ulepszenia są z konieczności liniowe. Oznacza to, że coś, co działało w iOS 16 beta 1, może zostać zepsute w iOS 16 beta 2. Jak zawsze, postępuj ostrożnie.

Mając to na uwadze, co nowego w iOS 16 beta 2? Istnieje wiele małych, ale godnych uwagi aktualizacji.

Nowe funkcje w iOS 16 beta 2

 • Firma Apple zaktualizowała proces edycji i tworzenia nowych ekranów blokady. Istnieje teraz prosty sposób na usunięcie ekranów blokady, których już nie potrzebujesz, przesuwając palcem w górę i dotykając kosza.
 • Wprowadzono również pewne zmiany w selektorze tapet w aplikacji Ustawienia, aby było jasne, którą tapetę zmieniasz.
 • Podczas ustawiania nowego zdjęcia jako tapety, Apple pokazuje teraz, że możesz uszczypnąć lub rozsunąć, aby dostosować przycięcie tej tapety.
 • Dostępne są dwie nowe opcje filtrów do ustawiania zdjęć jako tapety: bichromia i pranie kolorów
 • Dynamiczna tapeta Astronomia została zaktualizowana, aby dodać na mapie jasnozieloną kropkę pokazującą Twoją aktualną lokalizację.
 • ulepszenia do filtrowania wiadomości SMS.
 • iOS 16 beta 2 przynosi wsparcie do backupu iCloud przez LTE i 5G.
 • Dynamiczna tapeta Earth jest teraz dostępna na starszych urządzeniach, w tym na iPhonie XS i iPhonie XR.
 • Systemowy odtwarzacz wideo w iOS 16 umożliwia teraz długie naciśnięcie i przeglądanie wideo.
 • Apple Cash ma ulepszony interfejs pokazujący saldo i opcje przycisków wysyłania i żądania
 • Interfejs Apple Card w aplikacji Wallet pokazuje teraz podsumowanie Twoich dziennych/tygodniowych/miesięcznych zarobków

Zauważasz jakieś zmiany w dzisiejszym wydaniu iOS 16 beta 2 lub iPadOS 16 beta 2? Daj nam znać w komentarzach poniżej lub dalej Twitter @9to5Mac. Bądź na bieżąco z naszymi pełnymi praktycznymi relacjami z nowymi wydaniami tutaj, na 9to5Mac dzisiaj i przez resztę tygodnia.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania pieniędzy. Więcej.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Czy powinieneś kupić AirPods Pro?

AirPods Pro to jedne z najpopularniejszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Po wprowadzeniu w październiku 2019 r. AirPods Pro stały się niezbędnym...

Meta zamyka jedną ze swoich największych gier VR — ale tylko dla posiadaczy Quest 1

W tym samym czasie Meta podniosła cenę swoich zestawów słuchawkowych Quest 2ogłosił również, że kończy obsługę Quest 1 dla Populacja 1,...

Najlepsze książki, komiksy i nie tylko Neila Gaimana

W tym tygodniu Netflix adaptacja Neila Gaimana Piaskun debiutuje. To było długa, długa droga za adaptację legendarnego komiksu oraz Zaangażowanie...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!