Inżynierowie Vision Pro przeszli na składany iPhone; opóźniony do 2027 r


Nowy raport na temat łańcucha dostaw powtarza wcześniejsze raporty, nad którymi pracowała wcześniej część inżynierów Wizja Pro zostali przeniesieni do pracy A składany iPhone lub projekt iPada.

Twierdzi także, że planowana premiera składanego iPhone’a została przesunięta z 2026 na 2027 rok, ale dostawcom nakazano trzymać się dotychczasowych harmonogramów…

Najnowsze doniesienia na temat składanego iPhone’a

Ze styczniowego raportu wynika, że ​​dostawcy wyświetlaczy, Samsung i LG, od jakiegoś czasu wysyłają do Apple próbki składanych ekranów i tyle najnowsze z nich są w przedziale 7-8 cali.

Nadal nie jest jasne, czy Apple priorytetowo traktuje składany iPhone czy składany iPad, ani w jakim stopniu można je określić jako jedno i to samo. W naszej ankieciewiększość z Was preferowała urządzenie wielkości iPhone’a Pro, które po rozłożeniu tworzy wyświetlacz wielkości iPada mini.

Mówi o tym inny raport Apple ma co najmniej dwa „aktywne” prototypy które składają się jak muszla, ale obawiałem się widocznego zagniecenia. Powstał kolejny raport mało prawdopodobne twierdzenie, że projekt został na razie odłożony na półkę.

Reklama

Inżynierowie Vision Pro i data 2027

Cyfrowe czasy publikuje najnowszy raport, choć cytuje inną koreańską publikację.

Zdaniem Korei AlfaBiznesprzełożeni Apple powiedzieli po rozważeniu przygotowań do różnych produktów, w tym dostaw składanych wyświetlaczy, premiera składanego iPhone’a została przesunięta z czwartego kwartału 2026 r. na pierwszy kwartał 2027 r.

Oczekuje się, że pomimo opóźnienia główni producenci komponentów, tacy jak dostawcy wyświetlaczy, będą działać zgodnie z pierwotnym harmonogramem […]

Z ostatnich raportów wynika, że ​​Apple przeszło wewnętrzne zmiany personalne. Pracownicy, którzy wcześniej pracowali nad Vision Pro, zostali rzekomo wysłani do pracy nad urządzeniami składanymi.

Wersja 9to5Mac

Oczywiste jest, że Apple jak dotąd udawało się zachować spokój w tej dziedzinie, ponieważ wszystkie dotychczasowe raporty dotyczące składanego iPhone’a zawierają więcej spekulacji niż możliwych do udowodnienia faktów – a ten nie jest wyjątkiem.

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby niektórzy inżynierowie Vision Pro przeszli z produktu, który został wprowadzony na rynek, do innego, który wciąż jest w fazie rozwoju. W szczególności sensowne byłoby ponowne przydzielenie osób biegłych w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w fazach projektowania, prototypowania i przedprodukcji. To zatem prawie na pewno prawda.

Jeśli chodzi o daty, mieszczą się one bezpośrednio w polu spekulacyjnym. Apple zrobi to, co zawsze, i wprowadzi nowy produkt, gdy uzna, że ​​rozwiązał problemy powodowane przez nowe kategorie produktów i ma coś, co według niego jest lepsze od istniejących produktów. Jak dotąd nic nie wskazuje na to, aby została ustalona jakakolwiek konkretna data.

9to5Mac kolaż zdjęć autorstwa Modyfikator multimediów NA Usuń rozpryski I Seana Sinclaira NA Usuń rozpryski

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment