Inteligentne odkurzacze Roborock są obowiązkowe na święta (teraz do 38% zniżki na Czarny piątek)


Święta tuż tuż, być może szukasz sposobów na ułatwienie sobie życia. Jeśli tak, rozważ inwestycję w odkurzacz Roborock! Może czyścić podłogi nawet bez kiwnięcia palcem. Poza tym jest na tyle inteligentny, że wie, dokąd ma iść dalej, więc nie musisz się martwić o kierowanie nim ani zastanawianie się, czy czegoś nie przegapił. W przypadku wielu produktów inteligentnego domu są one po prostu „miło mieć” i „wygodne”. Dzięki inteligentnemu odkurzaczowi, takiemu jak Roborock, zmienia sposób, w jaki radzisz sobie ze sprzątaniem w domu.

Inteligentne odkurzacze przeszły długą drogę w ostatnich latach. Pierwsze kilka lat produktów było niezłych i czyściły porządną robotę, ale często trzeba było iść za nimi, aby pozbierać luźne końce. Dzięki technologii dostępnej dzisiaj od Roborock, będziesz mieć czystsze podłogi, niż gdybyś sam je czyścił. Roborock dociera tam, gdzie tradycyjna próżnia ma trudności z dotarciem. Znajdzie krakersy, które upuścił dzieciak. Zmieści się za kanapami, łóżkami i innymi meblami. Dotrze nawet do zakamarków, do których trudno dotrzeć za pomocą tradycyjnego odkurzacza. Jeśli masz dość wracania z pracy do domu na podłogę, która jest wciąż brudna od poprzedniej nocy, czas na Roborock. Nadszedł czas, aby technologia pracowała dla Ciebie.

Wszystkie Roborock są wyposażone w automatyczną regulację opartą na różnych typach podłóg, co oznacza, że ​​wie, jak dostosować się odpowiednio do rodzaju czyszczonej powierzchni — koniec z przełączaniem nasadek! Nie ma już potrzeby niezręcznych przejść między dywanami a drewnianymi podłogami — po prostu ustaw robota odkurzającego na jednym końcu i obserwuj, jak bez wysiłku ślizga się po wszystkich powierzchniach!

To jednak nie wszystko. Prawie każdy produkt sprzedawany przez Roborock ma dużą zniżkę na Czarny piątek. Oto, co jest w sprzedaży:

Roborock E5

Dla tych, którzy chcą kupić Roborock w najniższej cenie, Roborock E5 jest o 38% tańszy do 12/4/22, co daje tylko 179,00 USD z oszczędnościami w stosunku do normalnej ceny 110 USD. W tej cenie możesz z łatwością umieścić jeden na każdym piętrze swojego domu. Obejmuje:

  • Logiczne i skuteczne czyszczenie
  • Jednoczesne odkurzanie i mycie
  • Wydajna nawigacja
  • Mocne ssanie
  • Pilot zdalnego sterowania MagBase
  • Trwała bateria
  • Głębsze czyszczenie dywanów
  • Bardzo duży kosz na śmieci

Dwójka

Diada Roborock

W sytuacjach, w których chcesz przeprowadzić praktyczną sesję czyszczenia, Dyad jest najlepszym rozwiązaniem. Z Dyad będziesz mieć odkurzacz, który dobrze radzi sobie zarówno z mokrym, jak i suchym brudem. Jest to jedyny obecnie istniejący odkurzacz na mokro/na sucho z dwoma rolkami i wieloma rolkami. Gdy myjesz podłogi, szczotki Dyad czyszczą się same, więc możesz przestać ciągnąć brudną szmatę po podłodze. Dzięki Dyad będziesz mieć świeże, czyste pędzle przez cały czas czyszczenia. W Czarny piątek jest to również 30% zniżki z oszczędnościami w wysokości 135 USD. W przypadku trudnych sytuacji w pośpiechu, Dyad jest najlepszym rozwiązaniem.

S7+

Reklama

Masz dywany? Lubisz świeżo umyte podłogi? Idealnie: S7+ jest dla Ciebie. Inteligentne podnoszenie mopa oznacza, że ​​po wykryciu dywanu mop jest usuwany z drogi. Teraz możesz zmyć podłogi i odkurzyć dywany za jednym razem – idealne rozwiązanie do otwartych przestrzeni. S7+ ma moc ssania HyperForce™ o mocy 2500 Pa, dzięki której nie ma miejsca na ukrycie brudu; nie w szczelinach, nie w dywanach, nigdzie nie można dotrzeć. Dla najbardziej zapracowanych rodzin odkurzacz S7+ jest w stanie utrzymać do ośmiu tygodni kurzu bez konieczności opróżniania, co sprawia, że ​​utrzymanie podłóg w czystości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. W Czarny piątek jest to 28% zniżki przy oszczędności w wysokości 270 USD.

S7 MaxV Ultra Robot odkurzający i mopujący

Odkurzacz i mop S7 MaxV Ultra to najmądrzejszy zestaw robotów Roborock. S7 MaxV Ultra ułatwia czyszczenie. Dust Empty Wash Fill Dock automatycznie opróżnia pojemniki na kurz, myje nakładki do mopa i ponownie napełnia zbiorniki na wodę. Stacja Empty Wash Fill Dock automatycznie napełnia zbiornik odkurzacza S7 MaxV po zadokowaniu, zwiększając zakres mopowania do 3230 stóp kwadratowych (300 m2). Stacja dokująca opróżnia również robota i zatrzymuje wystarczającą ilość kurzu na siedem tygodni bez konieczności ponownego napełniania.

Dzięki ReactiveAI 2.0 S7 MaxV może poruszać się po typowych domowych przeszkodach za pomocą kamery RGB i nowej jednostki przetwarzania neuronowego. W ciemnych pomieszczeniach włącza się dodatkowe światło, dzięki czemu nawigacja w nocy jest równie efektywna, jak w dzień. Systemy oświetlenia strukturalnego 3D uzupełniają kamery RGB i mogą wykrywać nieznane przeszkody – określając ich rozmiar i lokalizację w ciągu milisekund, aby robot mógł odpowiednio zareagować.

S7 MaxV może zidentyfikować meble w Twoim domu i umieścić je na mapie, a także rozpoznać pokój, w którym się znajdujesz i zarekomendować wzorce sprzątania na podstawie obecności brudu. Roborock S7 MaxV ma również większą moc ssania niż jakikolwiek poprzedni robot odkurzający Roborock – generuje maksymalnie 5100 Pa, czyli ponad dwukrotnie więcej niż jego poprzednik, Roborock S6 MaxV. Szybko zbiera zanieczyszczenia, takie jak włosy i kurz, zarówno z dywanów, jak i twardych podłóg.

Najlepszą wiadomością jest to, że możesz zaoszczędzić 340 USD na najlepszej inteligentnej i wydajnej inteligentnej próżni na rynku. Dzięki tym 24% z przyjemnością wrócisz do domu z nieskazitelną podłogą, oszczędzając przy tym trochę pieniędzy.

Kluczowe cechy

Poważnie inteligentne mapowanie

Po pierwszym odkurzeniu w całym domu robot Roborock pokaże Ci plan piętra i automatycznie podzieli pokoje, odblokowując świat dostosowań w celu utrzymania podłóg w czystości.

Zaawansowane planowanie

Możesz ustawić wiele harmonogramów – od godzinowych po dzienne, a nawet tygodniowe – aby sprzątać różne pomieszczenia za każdym razem, gdy uruchamiasz odkurzacz.

Sprzątanie z możliwością dostosowania

Odkurz każde pomieszczenie w domu inaczej, w zależności od jego potrzeb. Zwiększ moc ssania w pokoju dziecinnym, zużywaj więcej wody w kuchniach wyłożonych kafelkami – i zmniejsz ją, gdy potrzebujesz ciszy.

Czyszczenie strefy

Możesz wyznaczyć do pięciu stref i wyczyścić każdą strefę maksymalnie trzy razy, gdy potrzebujesz dodatkowej pomocy przy trudnych zabrudzeniach lub nie chcesz sprzątać całego domu.

Strefy No-Go

Pomyśl o strefach zamkniętych i niewidzialnych ścianach jako o rodzaju systemu radarowego dla twojego robota. Możesz ich używać do omijania przeszkód, które w innym przypadku byłyby trudne, jeśli nie niemożliwe, do wykrycia przez robota za pomocą samych czujników (jak gruba wykładzina lub delikatne dzieła sztuki).

Mapowanie wielopoziomowe

Zapisz do czterech map swojego domu w pamięci Roborocka i pozwól mu posprzątać wybraną podłogę.

Oglądanie w czasie rzeczywistym

Zobacz w aplikacji trasę robota i jego unikania, gdy przemierza on Twój dom.

Aplikacja Roborock

Wszystkie odkurzacze Roborock są kontrolowane przez Aplikacja Roborocki możesz z łatwością zaplanować sprzątanie z wyprzedzeniem. Chcesz wracać z pracy z czystą podłogą? Roborock może to łatwo zrobić. Czy Twoje dzieci narobiły bałaganu w salonie i chcesz posprzątać określony obszar? Roborock może to zrobić.

Zakończyć

Jak widzisz, istnieje wiele powodów, dla których członek linii produktów Roborock powinien być częścią Twojego życia. Ułatwi sprzątanie, da ci więcej czasu na inne rzeczy i pomoże utrzymać porządek w domu między gruntownymi porządkami. Uważamy, że jest wart każdego grosza!

Dzięki Roborock będziesz mieć więcej czasu do spędzenia z ludźmi, którzy są dla Ciebie najważniejsi. Możesz spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi lub po prostu zrelaksować się w domu. Skorzystaj z tej możliwości i wykorzystaj ją do czegoś produktywnego, na przykład do pracy nad rozwojem osobistym lub realizowania swoich hobby!

Dobrą wiadomością jest to, że możesz teraz kupić jeden dla siebie – więc na co czekasz? Zdobądź swojego Roborocka już dziś i zacznij korzystać ze wszystkich korzyści płynących z jego posiadania! Dzięki ekskluzywnym ofertom na Czarny piątek nigdy nie było lepszego czasu na zlecenie czyszczenia podłóg na zewnątrz.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Twitter przestał egzekwować swoje zasady dotyczące dezinformacji covidowej

Twitter nie będzie już podejmował działań przeciwko tweetom zawierającym dezinformacje covidowe lub kontom, które je publikują. Zamiast ogłosić zmianę, platforma dodała notatkę...

Przebudzenie Smoczych Wysp — World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępne

World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem krytyków sieciowej gry fabularnej dla wielu graczy firmy Blizzard Entertainment, jest już dostępny!...

Historia sprawy Roe przeciwko Wade

The Podcasty Apple Ogłoszono zwycięzcę nagrody za rok 2022. Jabłko nazwane Wolno palący jako program roku, za omówienie historii przełomowej sprawy dotyczącej...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!