Inteligentna kuchnia to świetny pomysł – i dziwna rzeczywistość


Idea inteligentnej kuchni przywołuje na myśl wiele obrazów. Możesz pomyśleć o lodówce z ogromnym ekranem, który informuje Cię, co jest w środku i co możesz w niej ugotować. Możesz sobie wyobrazić robota w fartuchu krążącego po kuchni i przerzucającego naleśniki z fachową precyzją. Możesz po prostu powiedzieć: „Kogo to obchodzi?” i zamów DoorDash.

Wszystko to i wiele innych wydaje się być możliwe. Jednak mimo że tak wiele firm i branż pracuje nad tym, aby ich urządzenia były inteligentniejsze i bardziej interoperacyjne, aby naprawdę urzeczywistnić inteligentny dom, czasami można odnieść wrażenie, że kuchnia została pozostawiona w tyle. Jasne, Twoje urządzenia mogą stać się coraz inteligentniejsze: możesz uruchomić zmywarkę z drugiego pokoju lub zobaczyć wnętrze piekarnika na ekranie smartfona. Ale czy to przybliża nas do tego, czego naprawdę chcemy, aby nasza kuchnia dla nas robiła? I poczekaj chwilę: co Do naprawdę chcemy, żeby nasze kuchnie robiły za nas?

Przez następne dwa tygodnie Vergecast, to jest pytanie, które będziemy badać. Wraz z KrawędźJennifer Pattison Tuohy, przyjrzymy się inteligentnej kuchni naszych marzeń, mniej niż wymarzonej rzeczywistości sytuacji i temu, co może być potrzebne, aby gotowanie, sprzątanie, przygotowywanie posiłków i jedzenie były wydajniejsze i wydajniejsze zabawa.

W naszym pierwszym odcinku Jen zabiera nas na wycieczkę po swojej własnej inteligentnej kuchni i wyjaśnia, dlaczego kuchnia często wydaje się pozostawać w tyle w ogólnym wyścigu o inteligentny dom. Następnie rozmawiamy z dwoma gośćmi, którzy próbują zbudować narzędzia, które sprawią, że Twoja kuchnia stanie się o wiele inteligentniejsza: Ben Harris, dyrektor generalny firmy Freski Nick Holzherr, współzałożyciel Jedzenie Samsunga. Opowiadają nam o możliwościach i wyzwaniach związanych ze zmianą sposobu gotowania i jedzenia oraz wyjaśniają, dlaczego rewolucja sztucznej inteligencji może zapoczątkować ogromne zmiany.

Więcej informacji na temat inteligentnej kuchni można znaleźć w niedawnych relacjach Jen:

Bądź na bieżąco w przyszłym tygodniu, kiedy Jen ujawni wyniki swojego eksperymentu z inteligentną kuchnią. Masz dla nas inteligentną wskazówkę kuchenną? Dzwonić Vergecast infolinia (1-866-VERGE11), wyślij nam e-mail na adres vergecast@theverge.com lub zostaw komentarz poniżej!

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Oto każda postać Hades 2, o której wiemy z testu technicznego

Hades 2 jest wciąż we wczesnej fazie testów, ale gra wygląda dobrze. Naprawdę dobre. W środę deweloper Supergiant Games wypuściło...

Apple wycofuje WhatsApp i Threads z App Store w Chinach [U: Signal and Telegram]

Aktualizacja: Zarówno Signal, jak i Telegram zostały również usunięte pod naciskiem Chin. Oświadczenie Apple w historii. Na prośbę chińskiego rządu Apple usunął dwie...

Kaiju nr 8 jest już pretendentem do jednego z najlepszych anime roku

Kaiju nr 8nowe anime akcji science-fiction oparte na trwającej mandze Shōnen Jump Plus Naoyi Matsumoto, miało swoją premierę w zeszłą sobotę....
Advertisment