Instagram udostępnia nowe narzędzia do tworzenia memów, filtry zdjęć i narzędzie do tworzenia niestandardowych naklejek oparte na sztucznej inteligencji


Nadchodzi Narodowy Dzień Memu dwa razy w rokua Instagram świętuje według wypuszczenie aplikacji na iPada dodając więcej funkcji tworzenia memów dla Reels. Aplikacja po raz pierwszy od zawsze zyskuje także szereg nowych filtrów fotograficznych. A memelordowie mogą głębiej zagłębić się w dane dzięki nowym wykresom przechowywania i wglądowi w powtórki.

Zacznijmy od nowych filtrów fotograficznych.

Widzisz, dziesięć lat temu Instagram zaczynał jako sieć społecznościowa do udostępniania zdjęć wyłącznie za pomocą iPhone’a, zanim rozrósł się do tego, czym jest dzisiaj. Tylko jakość aparatu iPhone’a nie była tak zaawansowana jak obecnie, a filtry pomagały to ukryć na początku. Przewiń z powrotem do pierwszych zdjęć w czyimś kanale i zobacz, jak przebiega ewolucja.

W post na blogu Instagram, poświęcony głównie temu, jak IG poprawia swoje podejście do TikTok, zawiera także pierwszą wzmiankę o filtrach fotograficznych od kilku lat.

Nowe filtry fotograficzne są już dostępne! Stwórz pożądany klimat, edytując swoje zdjęcia i karuzele za pomocą najnowszych filtrów. Od subtelnych zmian kolorów po opcje wyrazistych stylów — te aktualizacje ułatwiają wypróbowanie różnych wyglądów Twoich postów.

Uprościliśmy także sposób publikowania postów, aby łatwiej było znaleźć potrzebne narzędzia podczas edycji. Łatwiej znajduj to, czego potrzebujesz, w rolce z aparatu dzięki lepszym podglądom, możliwości powiększania i wyszukiwania.

Razem, Krawędź naliczono 25 dodatkowych filtrów fotograficznych. To w zasadzie zupełnie nowa aplikacja.

Reklama

Powrót do Narodowego Dnia Memu dla tych, którzy świętują. Instagram zachwala nowe narzędzia do tworzenia memów, które pojawią się w ofercie Reels:

Testujemy możliwość skalowania, przycinania i obracania poszczególnych klipów. Zmień zdanie? Oszczędzaj czas podczas edycji dzięki funkcjom cofania i ponawiania, które będą dostępne już wkrótce. Ułatwiamy także znajdowanie istniejących narzędzi, takich jak Voiceover.

Dowiedz się, jak tworzyć bardziej zapadające w pamięć treści, dodając klipy z dźwiękiem. Testujemy możliwość pobierania klipów z naszego centrum klipów w celu dodawania klipów z dźwiękiem do szpuli. Spróbuj nawiązać kontakt z fanami, bawiąc się memami i zapraszając ich do stworzenia własnych remiksów.

Ponadto dostępnych jest 10 nowych głosów zamiany tekstu na mowę w języku angielskim, sześć nowych czcionek i stylów tekstu oraz możliwość tworzenia naklejek ze zdjęć i filmów za pomocą połączenia AI.

Aby pomóc Ci w tworzeniu bardziej unikalnych filmów i historii, testujemy możliwość tworzenia niestandardowych naklejek z Twoich własnych zdjęć i filmów zapisanych w rolce z aparatu lub z kwalifikujących się zdjęć i filmów, które widzisz na Instagramie. Zaczynamy także testować możliwość tworzenia niestandardowych naklejek z filmów. Możliwość tworzenia niestandardowych naklejek czerpie wiedzę z naszych Segmentuj wszystko Model sztucznej inteligencji.

Wreszcie, Instagram wprowadził ulepszenia w zakresie analiz śledzenia i stawania się najlepszą wersją siebie na platformie.

Wprowadzamy ulepszenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć skuteczność treści na bębnach. Wprowadziliśmy na Facebooku i Instagramie nowy wskaźnik Replays o nazwie Replays i zaktualizowaliśmy definicję Reels Plays, tak aby oprócz początkowych odtworzeń obejmowała także powtórki. W rezultacie możesz zauważyć wzrost liczby zagrań na bębnach.

Ponadto w nadchodzących miesiącach udostępnimy twórcom możliwość sprawdzania, ile osób ogląda ich film w danej chwili, za pomocą naszego interaktywnego wykresu utrzymania.

Daj spokój, dobrzy ludzie.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Ładowarka podróżna mophie MagSafe z szybkim ładowaniem Apple Watch

W zeszłym miesiącu, Mophie odświeżony jedna z najpopularniejszych ładowarek z obsługą niektórych nowych specyfikacji. Chociaż niewiele się zmieniło, od kilku tygodni korzystam...

Thriller kryminalny o napadach, film Monk i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale telewizja nie zwalnia tempa. W tym tygodniu mamy dla Was wszelkiego rodzaju propozycje,...

Ta karta o wartości 1000 dolarów może przechowywać wiadomość w DNA

Przechowywanie danych DNA może wydawać się odległym rozwiązaniem. Ale startup o nazwie Biomemory przybliża to nieco do rzeczywistości dzięki wydanie nowych kart...
Advertisment