Instagram ograniczy dorosłym możliwość wysyłania wiadomości do nastolatków, którzy ich nie obserwują


O 76 proc amerykańskich nastolatków w wieku 13-17 lat korzysta z Instagrama. Dlatego obowiązkiem platformy jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Instagram ogłosił, że wprowadza nowe zasady, które mają na celu uczynienie platformy bezpieczniejszą dla młodych użytkowników. Będzie teraz ograniczać interakcje między nastolatkami i dorosłymi, których nie obserwują.

Dorośli nie będą mogli kierować bezpośrednich wiadomości do nastolatków, którzy ich nie śledzą. Platforma wprowadza „podpowiedzi dotyczące bezpieczeństwa”. Będą one wyświetlane nastolatkom, gdy będą próbować dotrzeć do dorosłych z DM, którzy „wykazywali potencjalnie podejrzane zachowanie”.

Teraz, gdy dorosły spróbuje wysłać wiadomość do nastolatka, który ich nie obserwuje, otrzyma powiadomienie, że nie ma możliwości wysyłania im wiadomości. Ta funkcja opiera się na pracy Instagrama w celu przewidywania wieku ludzi przy użyciu technologii uczenia maszynowego oraz wieku, który ludzie podają, rejestrując się.

Instagram będzie używać podpowiedzi – lub ostrzeżeń – aby zachęcić nastolatków do zachowania ostrożności w rozmowach z dorosłymi, z którymi są już połączeni. Te monity powiadamiają nastoletnich użytkowników, gdy dorosły, który wykazywał potencjalnie podejrzane zachowanie, wchodzi z nimi w interakcję na czatach. Na przykład, jeśli osoba dorosła wysyła dużą liczbę zaproszeń do znajomych lub wiadomości do osób poniżej 18 roku życia, platforma użyje tego narzędzia, aby powiadomić odbiorców w ich wiadomościach osobistych i dać im opcję zakończenia rozmowy lub zablokowania, zgłoszenia lub ogranicz dorosłego. Te monity zaczną się pojawiać dla użytkowników od tego miesiąca.

Ponadto Instagram stara się utrudnić dorosłym znajdowanie i śledzenie nastolatków. Wysiłki mogą obejmować takie rzeczy, jak utrudnianie tym dorosłym dostępu do kont nastolatków w sekcji „Sugerowani użytkownicy”, uniemożliwienie im odkrywania treści dla nastolatków w Reels lub Explore oraz automatyczne ukrywanie ich komentarzy do publicznych postów przez nastolatków.

Reklama
Interfejs prywatności konta Instagram pokazujący, jak przełączać się między ustawieniami prywatnymi i publicznymi
Nastolatki na Instagramie

Platforma zachęci również młodych ludzi do zachowania prywatności swoich kont. Nastolatki mogą nadal zdecydować się na konto publiczne, jeśli zdecydują się to zrobić po zapoznaniu się z dostępnymi opcjami. Instagram wyśle ​​powiadomienia, jeśli nastolatek nie wybierze opcji “ prywatna ” podczas rejestracji. W tych powiadomieniach będzie podkreślać zalety konta prywatnego.
Z branżą technologiczną związany jestem od 2014 roku, kiedy to stworzyłem swojego pierwszego bloga. Pracowałem z Digit, jedną z największych publikacji technicznych w Indiach. Obecnie pracuję jako redaktor wiadomości w Pocketnow, gdzie zarabiam na używaniu i pisaniu o najnowocześniejszych technologiach. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem [email protected]

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowsze DLC Escape Academy pojawi się w czerwcu

Akademia ucieczki był jedna z moich ulubionych gier zeszłego roku. Uwielbiałem trudne łamigłówki w stylu pokoju ucieczki, które dawały mi dobre, obfite...

Wyjaśnienie strajku graczy NA LCS

Gry Riot opóźni otwarcie swojej Ameryki Północnej Liga Legend letnia seria e-sportowa przez dwa tygodnie po profesjonalnych graczach głosowało „zdecydowaną większością”...

Apple Studio Display spada do najlepszej ceny roku za 249 USD taniej

Wszystkie dzisiejsze najlepsze oferty są teraz dostępne dzięki uprzejmości z 9to5Zabawki. W tę piękną środę możesz już teraz ratować 249 $ na...
Advertisment