Instagram może teraz automatycznie dodawać podpisy do relacji, aby poprawić dostępność


Instagram czyni swoje Historie bardziej dostępnymi dzięki nowej funkcji automatycznego podpisywania, która zaczyna być dostępna dla użytkowników. Nowa funkcja zawiera wiele stylów czcionek do wyboru.

Pokazane na Twitterze przez Matt Navarra (przez Engadget), nowa funkcja automatycznego dodawania napisów do Relacji jest dostępna w postaci naklejki z napisem „Napisy CC”. Będzie to z pewnością mile widziany dodatek, szczególnie dla osób niedosłyszących. Ale może się również przydać wszystkim użytkownikom w sytuacjach, w których nie można używać dźwięku.

Po wybraniu opcji Napisy wydaje się, że Instagram potrzebuje tylko kilku chwil, aby transkrybować dźwięk na tekst. Wygląda na to, że ta funkcja działa dobrze, ponieważ w poniższym przykładzie Matta występuje tylko jeden błąd, ponieważ transkrypcja „w końcu” jest „znajdź”.

Na razie wygląda na to, że napisy automatyczne dla relacji zawierają cztery różne style tekstu do wyboru.

Zauważone przez Engadget, nie jest jeszcze jasne, jaki jest harmonogram wdrażania tej nowej funkcji, ale Twitter i Zoom również pracują nad tym samym.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.

Reklama


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment