Insta360 Flow to gimbal do telefonu ze wszystkimi dodatkami


Insta360 wkracza na rynek gimbali smartfonów z urządzeniem, które ma ułatwić filmowanie gładkich, ustabilizowanych i dobrze wykadrowanych filmów za pomocą aparatu w smartfonie. Insta360 Flow to gimbal za 159,99 USD ze stabilizacją w trzech osiach, który jest dostępny od dziś w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii.

Oczywistym konkurentem dla Flow jest 159 USD DJI Osmo Mobile 6 gama gimbali do smartfonów. I przynajmniej na papierze, Insta360 poczynił przyzwoity wysiłek, aby dopasować specyfikację funkcji DJI do specyfikacji. DJI dołącza statyw w pudełku z Osmo Mobile 6, więc Insta360 wbudował go w Flow. DJI ma funkcję automatycznego śledzenia obiektów ActiveTrack 5.0; Insta360 ma Deep Track 3.0. Flow ma nawet wbudowany kijek do selfie o średnicy 215 mm (8,5 cala). dokładnie tej samej długości jako przedłużacz Osmo Mobile 6.

Wbudowany kijek do selfie? Jasne.
Obraz: Insta360

Jedną z funkcji Flow, której brakuje w Osmo Mobile 6, jest wbudowany uchwyt na zimną stopkę dla mikrofonu, który nie miałby takich samych ograniczeń przestrzennych jak podłączenie mikrofon bezpośrednio do portu USB lub Lightning na swoich telefonach. Insta360 reklamuje również, że Flow może zaoferować 12 godzin użytkowania, w porównaniu do około sześć godzin i 24 minuty od DJI. Dzieje się tak dzięki większej baterii Flow o pojemności 2900 mAh, która jest również zaprojektowana do działania jako powerbank dla Twojego smartfona w razie potrzeby.

„W przypadku naszego pierwszego gimbala do smartfona potrzebowaliśmy urządzenia, które wykracza poza podstawową funkcjonalność gimbala i oferuje zupełnie nowy sposób filmowania chwil na smartfonie. Oparta na naszej technologii sztucznej inteligencji, doskonalonej przez lata badań i rozwoju, Flow śledzi, stabilizuje i edytuje treści dla Ciebie” – powiedział założyciel Insta360, JK Liu.

Insta360 Flow z podłączonym telefonem.
Obraz: Insta360

Reklama

Inną interesującą funkcją Flow, na którą warto zwrócić uwagę, jest tak zwany „Shot Genie”, który ma na celu zalecenie, jak nakręcić scenę w oparciu o ponad 80 przykładowych scenariuszy. Pomysł polega na tym, że oprogramowanie Insta360 może udzielić wskazówek, jak sfilmować plażę w porównaniu z ulicami miasta. Insta360 twierdzi również, że jego aplikacja może pomóc w edycji ujęć razem z FlashCut.

Inne tryby fotografowania obejmują opcje zbliżeń dolly, trybów poklatkowych i panoram. Obsługuje sterowanie gestami bez użycia rąk i „tryb na żywo”, który ma na celu utrzymanie Cię w kadrze podczas rozmów wideo lub przesyłania strumieniowego. Montujesz telefon w Flow za pomocą magnetycznego zacisku telefonu podobnego do mocowania DJI, a gimbal jest dostępny w kolorze białym lub szarym.

Oczywiście te specyfikacje nie mogą nam powiedzieć, jak płynna jest stabilizacja Insta360 Flow w praktyce ani jak dokładne / niezawodne jest jego śledzenie. Więc chociaż oferuje podobny zakres funkcji do Osmo Mobile 6, będziemy musieli poczekać na pełne recenzje, aby zobaczyć, jak działa w prawdziwym świecie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Podstawowy iPad radykalnie zwiększył sprzedaż w USA

Pod koniec ubiegłego roku Jabłko w końcu zaktualizował poziom podstawowy iPada aby dostosować go do projekt na cały ekran swoich droższych modeli –...

Linie Garmin Epix 2 i Fenix ​​7 stają się „Pro”

Garmin dołącza do modnego modelu Pro. W środę wprowadza na rynek Epix 2 Pro i Fenix ​​7 Pro, które są wyposażone w...

Windows 11 otrzymuje kilka przydatnych widżetów do monitorowania procesora, pamięci i GPU

Funkcja Windows Widgets wreszcie otrzymuje kilka przydatnych dodatków, które pozwalają monitorować użycie procesora, pamięci i GPU. Neowin zauważył że nowa wersja Microsoftu aplikacja...
Advertisment