Inklands powiększa obsadę Disneya Lorcany


Najnowszy zwiastun dla trzeciego rozszerzenia dla Disneya Lorcany, Do Inklandówwłaśnie ujawniło nadchodzących członków obsady, których premiera odbędzie się 23 lutego w lokalnych sklepach z grami. Oprócz nowych mechanik gracze mogą spodziewać się postaci takich jak Audrey Ramirez z Atlantyda: Zaginione Imperium, Scrooge McDuck z Kacze opowieścii Kit Cloudkicker z Talespin. W nowym rozszerzeniu pojawi się także pierwsza legendarna karta Disneya Lorcanyz Lucky Dime Scrooge’a McDucka.

Wspaniale jest widzieć, że Ravensburger nie boi się zanurzyć w poszukiwaniu inspiracji na głęboką wodę skarbca Disneya. Chociaż nie wstrzymuję oddechu przed rozszerzeniem zawierającym postacie z Czarny Kocioł w najbliższym czasie zobaczę nową grafikę z ekscentryczną obsadą Atlantyda zdecydowanie wzbudziło moje zainteresowanie rosnącym TCG.

Jeśli chcesz jak najszybciej zdobyć to nowe rozszerzenie, musisz udać się do lokalnego sklepu z grami, który będzie miał Do Inklandów będzie dostępny w różnych formatach od 23 lutego. Jeśli jednak robisz zakupy w sklepach internetowych, takich jak Amazon i ShopDisney, będziesz musiał poczekać do 8 marca.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego Lorcana ekspansja, Do Inklandów będzie dostępna w różnych dostępnych formatach, w tym w taliach startowych, pakietach wzmacniających, pudełkach z prezentami i Skarbcu Iluminatorów. Chociaż szczegóły dotyczące zamówienia dodatku w przedsprzedaży nie są obecnie dostępne, poniżej znajdziesz listę różnych produktów.


Do talii startowych Inklands

Dwie nowe, wstępnie zbudowane talie startowe startują z Do Inklandów zawierają 60 kart, w tym parę kart foliowych z postaciami przedstawionymi na przodzie opakowania. Wewnątrz każdego pudełka znajdziesz także instrukcję, 11 żetonów do gry i pojedynczy pakiet uzupełniający z 12 losowymi kartami.

Reklama

Zdjęcie: Disney/Ravensburger

Do pakietów wzmacniających Inklands

Podobnie jak w przypadku poprzednich pakietów uzupełniających Disney Lorcana, każdy pakiet uzupełniający zawiera: Do Inklandów zawiera 12 losowych kart podzielonych na następujące rzadkości:

 • 6 wspólnych
 • 3 rzadkie
 • 2 rzadkie, bardzo rzadkie lub legendarne karty
 • 1 karta foliowa (losowy poziom rzadkości)

Zdjęcie: Disney/Ravensburger

Do zestawu upominkowego Inklands

Zestaw upominkowy dla Do Inklandów zawiera kombinację kolekcjonerskich gadżetów i nowych kart, które możesz wprowadzić do swojej istniejącej biblioteki Lorcana.

 • 2 duże karty foliowe
 • 2 grywalne karty foliowe
 • 34 liczniki obrażeń
 • 4 pakiety wzmacniające
 • 2 żetony tropicieli wiedzy

Zdjęcie: Disney/Ravensburger

Do skarbnicy Iluminatorów Inklands

Nowa skarbnica Ilumineera Do Inklandów łączy odpowiednią liczbę pakietów uzupełniających i akcesoriów z niezależnym rozwiązaniem do przechowywania.

 • 1 pudełko do przechowywania kart
 • 6 przegródek na karty
 • 8 pakietów wzmacniających
 • 6 kości licznika obrażeń
 • 1 licznik wiedzy

Zdjęcie: Disney/Ravensburger

Przejdź do akcesoriów Inklands

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydań, Ravensburger planuje wypuścić Into the Inklands z własną kolekcją akcesoriów, w tym koszulki na karty, pudełka na talie i plansze do zabawy inspirowane postaciami pojawiającymi się w nowym rozszerzeniu.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sharkoon przedstawia nowy podświetlany wentylator PWM 120 mm Rebel F50 o wysokim zakresie obrotów

Sharkoon Technologies to międzynarodowy dostawca wysokiej jakości, wydajnych podzespołów i urządzeń peryferyjnych do komputerów PC, który obecnie poszerza swoją ofertę wentylatorów chłodzących do...

SolidRun przedstawia moduł komunikacyjny Ryzen V3000 CX7

SolidRun, wiodący deweloper i producent wysokowydajnych rozwiązań System on Module (SOM), komputerów jednopłytkowych (SBC) i rozwiązań brzegowych sieci, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek...

Razer demonstruje przyszłość gamingowej technologii dotykowej dzięki Sensa HD Haptics i Project Esther

Gracze uwielbiają oglądać transmisje na żywo, widzieć, jak ich ulubieni gracze wykonują niesamowite zagrania i wygrywają – ale co by było, gdybyśmy mogli...
Advertisment