Indyjscy fani Apple! Chwyć MacBooka Pro 13, który sprzedaje się po najniższej jak dotąd cenie


Apple ogłosił, że przechodzi na własny układ scalony dla MacBooków z procesorami M1. Podczas gdy firma wprowadziła trzy urządzenia z chipem M1, warianty Intela są nadal w sprzedaży. Ponadto widzą duży rabat! Najnowszym produktem, który odnotował ogromną obniżkę cen, jest MacBook Pro 13, który jest zasilany przez procesor Intel Cote i5 8. generacji i zawiera 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci.

Amazon India sprzedaje MacBooka Pro 13 z procesorem Intel Core i5 ósmej generacji po obniżonej cenie 99 990 INR. Dla nieświadomych zwykle kosztuje około 1,17 900 INR. Przekłada się to na ogromną zniżkę w wysokości 18 000 INR. Ponadto, jeśli masz stary laptop leżący w pobliżu, możesz otrzymać dodatkową zniżkę do 18 000 INR. Skorzystaj z oferty, póki jest dostępna!

    Ten jest wariantem Intela, który jest napędzany czterordzeniowym procesorem Intel Core i5 ósmej generacji. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Kup jeden, gdy jest sprzedawany ze zniżką w wysokości 18 000 INR!

Mówiąc o specyfikacjach, jest to MacBook Pro, który został wprowadzony na rynek na początku 2020 r. Dlatego ma ten sam projekt, który Apple wprowadził w 2017 r. Jednak zamiast przełączników motylkowych otrzymujesz starą dobrą klawiaturę Magic z przełącznikami nożycowymi.

Ten laptop jest wyposażony w 13,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości natywnej 2560 x 1600. Otrzymujesz porty Thunderbolt 3. Ponadto ten wariant to model wyposażony w pasek dotykowy, który zastępuje klawisze funkcyjne długim poziomym ekranem dotykowym. Niektórzy uważają to za przydatne, podczas gdy inni proszą Apple o jego usunięcie.

Jak wspomniano wcześniej, ten konkretny MacBook Pro W sprzedaży jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Warto zauważyć, że rabat dotyczy tylko wariantu 256 GB, a nie modelu 512 GB. Tymczasem MacBook Pro wyposażony w M1 kosztuje 1,22,900 INR. Podczas gdy Apple odświeżył również linię z chipami Intel 10.generacji, ten oferuje procesor 8. generacji, ponieważ modele wyposażone w procesor Intel Core 10.generacji nie przetrwały długo na półkach.
Z branżą technologiczną związany jestem od 2014 roku, kiedy to stworzyłem swojego pierwszego bloga. Pracowałem z Digit, jedną z największych publikacji technicznych w Indiach. Obecnie pracuję jako redaktor wiadomości w Pocketnow, gdzie zarabiam na używaniu i pisaniu o najnowocześniejszych technologiach. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem [email protected]

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...

Firma partnerska SK hynix, Mimir IP, pozywa firmę Micron

Mimir IP, południowokoreańska firma zarządzająca patentami, kupiła w maju od SK hynix około 1500 patentów związanych z chipami. Złożyli teraz pozew przeciwko...
Advertisment