Indie Arena Booth Gamescom 2020 Showcase to wirtualny parkiet z grywalnymi grami


Tegoroczny Gamescom będzie wydarzeniem całkowicie online, które oficjalnie rozpocznie się otwarciem na żywo w czwartek, 27 sierpnia. Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się równolegle, będzie Prezentacja Indie Arena Booth 2020. Oprócz kilkudniowego streamu prezentującego różne gry niezależnych deweloperów z całego świata oraz paneli skupiających się na różnorodności i dostępności w grach, stoisko Indie Arena Booth umożliwi także widzom dostęp do nowej wirtualnej prezentacji, całkowicie cyfrowej konwencji z wieloma różne gry do grania online.

Od 27 do 30 sierpnia Indie Arena Booth Online to wirtualna przestrzeń, w której użytkownicy mogą odkrywać różne poziomy, kupować gadżety do nadchodzących gier, rozmawiać z twórcami i innymi graczami oraz zagrać w ponad 180 gier. Możesz sprawdzić szybki podgląd tego, jak wygląda dziwna, ale wciąż wyjątkowa wirtualna przestrzeń na oficjalnej stronie internetowej. Rejestracja wstępna jest również otwarta dla wszystkich na oficjalnej stronie, a wirtualna przestrzeń online jest bezpłatna.

Na pierwszy rzut oka wydaje się to niezwykle dziwacznym pomysłem, który przywodzi na myśl filmy takie jak Ready Player One, ale z pewnością trafia w sedno ducha indie – polegającego na oferowaniu pomysłowych i kreatywnych sposobów angażowania się w gry. To będzie wydarzenie skierowane do niezależnych deweloperów i będzie do sprawdzenia sporo gier. Pełny skład obejmuje kilka ostatnich wydań, takich jak Haven, a także wiele gier, które nie zostały jeszcze wydane, jak Boyfriend Dungeon, Bravery Network Online, Star Renegades i wiele innych. Podczas wydarzenia online będzie można zobaczyć wiele gier, a pełną listę możesz sprawdzić tutaj.

Oprócz sesji gry online, transmisja na żywo na stoisku Indie Arena Booth przedstawi deweloperów i panelistów, którzy będą rozmawiać o grach i aktualnym stanie branży.

Oto pełny harmonogram transmisji:

  • Czwartek, 27 sierpnia: 14: 00-14: 00 PDT / 22: 00-23: 00 CEST
  • Piątek, 28 sierpnia: 8: 00-12: 30 PDT / 17: 00-21: 30 CEST
  • Sobota, 29 sierpnia: 8: 00-12: 30 PDT / 17: 00-21: 30 CEST
  • Niedziela, 30 sierpnia: 8: 00-12: 30 PDT / 17: 00-21: 30. CEST

Niektóre z paneli dla Indie Arena Booth Online będą zawierały również:

  • Różnorodność i dostępność z Andreą Rene: Piątek, sierpnia 12.00 / 21.00 CEST
  • Indie Arena Booth Online Awards Show: Sobota, 30 sierpnia, 8:30 czasu PDT / 17:30 czasu CEST
Reklama

GameSpot obejmie wiele ucieczek i najważniejszych wydarzeń z Gamescom 2020, w tym kilka fajnych gier pokazanych na stoisku Indie Arena. Aby dowiedzieć się więcej o Gamescom, zajrzyj na nasz podsumowanie wydarzeń i gier, które odbędą się na wystawie.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Oto porównanie warunków wymiany używanego iPhone’a i Androida

Po swoim ostatnim raporcie przyjrzeliśmy się, co użytkownicy iPhone'a i Androida zrobić ze swoimi starymi urządzeniamiCIRP wychodzi dzisiaj z kontynuacją, która ujawnia, w...

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!