Ile jest warta wizytówka podpisana przez Steve’a Jobsa? Co powiesz na 181 183 dolarów?


Firma RR Auction właśnie zakończyła sprzedaż swojej najnowszej partii pamiątek Apple. Tak się składa, że ​​jednym z najdroższych przedmiotów była bardzo rzadka wizytówka z podpisem Steve’a Jobsa w „praktycznie idealnym” stanie, która imponujące 181 183 dolarów. Oto, dlaczego był tyle wart i co jeszcze sprzedawano obok rzadkiego przedmiotu.

RR Auction podkreśla, że ​​kiedykolwiek sprzedała tylko 10 wizytówek Steve’a Jobsa, a tylko jedna z nich pochodzi z 1983 roku, tak jak ta ostatnia sprzedaż.

Jeszcze rzadszą cechą tej karty jest klasa PSA/DNA „GEM MT 10”, która jest klasyfikowana jako „praktycznie doskonała” z takimi atrybutami, jak ostrość, pełny oryginalny połysk i cztery idealnie ostre rogi.

RR Auction odnotowuje, że „Mniej niż pięć wizytówek Apple Computer podpisanych przez Jobsa – z dowolnego okresu – przeszło pomyślnie uwierzytelnienie PSA/DNA”.

Ten podpisana wizytówka ma lekką plamę z przodu i „plamę po starej taśmie z tyłu”, ale to nie powstrzymało licytacji przed podniesieniem ceny do prawie 200 000 dolarów – prawie dwukrotnie więcej niż oszacowała RR Auction.

Reklama

Podpisana karta została sprzedana za więcej niż czek podpisany przez Steve’a Jobsa, który został sprzedany za 176 850 dolarów i oryginalny, zapieczętowany iPhone 4 GB, który przyniósł 147 286 dolarów.

Jedynym przedmiotem w sklepie Apple, który kosztował więcej niż wizytówka, był… Apple-1 podpisany przez Steve’a Woźniaka za 323 789 dolarów.

Możesz sprawdzić wszystko, co właśnie zostało sprzedane na stronie aukcji RR.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nastolatka oskarżona o podpalenie autonomicznej taksówki Waymo

Dochodzenie zostało przeprowadzone przez grupę zadaniową SFPD ds. podpaleń, która zidentyfikowała podejrzanego i ustaliła prawdopodobną przyczynę wydania nakazu przeszukania. Biuro prokuratora okręgowego...

Chcesz zrobić więcej dzięki AirPods Pro 2? Wypróbuj tych 5 funkcji

Wraz z wprowadzeniem na rynek Apple wprowadziło solidną aktualizację swoich najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych AirPods Pro 2. Od tego czasu Apple podniosło...

TSMC wprowadzi premię lokalizacyjną dla zagranicznej produkcji chipów

Jako część Dyskusja telefoniczna dotycząca wyników za pierwszy kwartał, jeden z największych producentów półprzewodników, TSMC, ogłosił strategiczne posunięcie polegające na pobieraniu dodatkowej opłaty...
Advertisment