IFS przyspiesza dostarczanie pojedynczej platformy w chmurze, oferując adieu ERP


IFS zwiększa dostępność swoich produktów w chmurze, jednocześnie zmieniając swoją markę, wykraczając poza planowanie zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Darren Roos, dyrektor generalny IFS, powiedział Computer Weekly przed oficjalnym uruchomieniem IFS Cloud, ponieważ połowa przychodów dostawcy pochodzi teraz z zarządzanie usługami terenowymi, to nie jest już przede wszystkim ERP i JEJ (zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa) dostawca.

IFS Cloud, zgodnie z oświadczeniem firmy, to „pojedyncza platforma, która z natury łączy wszystko [the company’s] produkty zapewniające kompleksowe możliwości, których firma potrzebuje do koordynowania swoich klientów, ludzi i zasobów ”.

IFS powiedział, że będzie oferować „pojedynczą platformę technologiczną z jednym wspólnym doświadczeniem użytkownika, jednym modelem danych i jedną spójną ofertą wsparcia. Wdrażając IFS Cloud, firmy mogą łatwo skalować i po prostu włączać nowe funkcje”.

Dodał: „To oznacza początek wydawania funkcji dwa razy w roku, dając klientom możliwość przejścia na najnowszą wersję, gdy tylko ich firma będzie gotowa”.

IFS Cloud można również wdrożyć lokalnie, a dostawcą chmury publicznej jest Microsoft wraz z Azure, powiedział Roos.

Reklama

„Klienci powiedzieli mi, że ich głównym celem jest zwiększenie wydajności, kontrola kosztów oraz opracowywanie lepszych produktów i usług” – powiedział. „Wiemy, że aby to osiągnąć, chmura jest warunkiem wstępnym. Cyfrowe innowacje muszą być łatwe do wykorzystania i wbudowane w codzienne operacje biznesowe ”.

Roos powiedział, że nowoczesne aplikacje biznesowe muszą obejmować technologie nowej generacji, takie jak uczenie maszynowe, rzeczywistość rozszerzona i mieszana, sztuczna inteligencja i internet rzeczy. Dodał, że muszą oferować interfejsy użytkownika, które nie przypominają starszych systemów ERP.

„Nie chcemy zostawić tysięcy klientów ERP, których mamy” – powiedział. „Chcemy jednak pozycjonować IFS w odniesieniu do tego, dokąd zmierzamy, a nie tam, gdzie byliśmy [as an ERP and EAM provider born in Sweden]. Stąd nasze pozycjonowanie na „moment usługi”. A do tego historyczne silosy ERP, EAM i FSM [field service management] są dziś w dużej mierze nieistotne.

„Widzimy, jak analitycy mówią okompozycyjne przedsiębiorstwo‘, a my pozwalamy klientom na łączenie i dopasowywanie elementów ERP, zarządzania zasobami, planowania i optymalizacji usług terenowych, zaangażowania klientów i tak dalej, w aplikację, którą można komponować. A potem trafia do IFS Cloud, ponieważ łączy wszystkie te możliwości na jednej platformie ”.

Roos powiedział, że trudno odejść od terminu ERP, choćby dlatego, że może on być synonimem wszystkich aplikacji biznesowych używanych do prowadzenia działalności. „Ale ironią jest to, że duże elementy tego obrazu, takie jak FSM, nie są naturalną częścią ERP” – powiedział.

„To, co klienci muszą zrobić, to zastanowić się, co jest podstawą ich działalności i jakiego oprogramowania potrzebują, aby ją rozwijać. Chcą jak największych możliwości i jak najmniejszej liczby aplikacji, co oznacza najlepsze rozwiązania dla tego, co jest strategiczne, i „pakiet” dla reszty ”.

Jednym z pierwszych użytkowników IFS Cloud jest Cimcorp Group, producent systemów robotyki i automatyki. Jyrki Anttonen, dyrektor ds. Technologii, powiedział: „Branże produkcyjne i usługowe są bardzo dynamiczne i bardzo konkurencyjne, co oznacza, że ​​nieustannie poszukujemy technologii, które pozwolą nam pracować mądrzej i szybciej niż nasi konkurenci.

„Rozwój firmy jest z pewnością celem, ale jesteśmy firmą globalną i dlatego musimy mieć wgląd w nasze działania na całym świecie, abyśmy mogli ukierunkować wydajność, kontrolować koszty i wymyślać nowe sposoby tworzenia wartości dla naszych klientów. IFS Cloud to platforma z technologią nowej generacji stworzoną dla naszej branży, co daje nam pewność, której potrzebujemy, aby to osiągnąć ”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment