Idź i obejrzyj ten film z drona, który naprawdę sprawi, że przegapisz kino


W zeszłym tygodniu wszyscy skupili się na „Prosto w naszą uliczkę”Wideo z drona, które sprawiło, że wszyscy zaczęliśmy tęsknić za kręgielniami. W piątek wieczorem wiceprezes firmy dronowej DJI opublikował na Twitterze ten film lotu drona przez prawie puste kino w Minnesocie i nie wiem jak wy, ale naprawdę tęsknię za chodzeniem do kina. Ten film sprawia, że ​​tęsknota jest około 100 razy gorsza.

Według strony YouTube, wideo pochodzi ze SkyCandy i jest jednym przelotem przez Plymouth Grand teatrów Mann w Plymouth w stanie Minnesota. Został nakręcony przy użyciu jednostki DJI Air Unit i Rotor Riot Cinewhoop.

Film trwa nieco ponad minutę, ale dron prowadzi nas przez hol – po powitaniu przez zamaskowanego pracownika teatru przez frontowe drzwi – gdzie ludzie decydują, co zobaczyć, i kupują bilety „na przedstawienie o godzinie 7:30, ”Zgodnie z dźwiękiem. W holu jest bardzo znajomo brzmiąca muzyka w tle, której nie mogłem zidentyfikować, ale wydawało się, że jest to właściwe.

Następnie lecimy obok stoiska z jedzeniem, gdzie para chwyta wiadro tego drogiego popcornu z filmu, a potem przechodzimy obok baru, gdzie słyszymy, jak barman mówi swojemu patronowi: „Ty to nazwij, widziałem”, po czym udajemy się w dół długi korytarz prowadzący do jednego z teatrów.

W tym teatrze jest tak wiele pustych miejsc, że w rzeczywistości było to trochę smutne – ale potem przez chwilę słyszymy znajomy dźwięk sprzed filmu: ktoś zapomniał wyciszyć swojego iPhone’a. Niegrzeczny! Ale zabawne. W końcu patrzymy, a potem lecimy „na” ekran filmowy, gdzie zgadujemy, co jest grane (przez sekundę myślałem, że to może być Dogmat, ale nie): początek filmu, który oglądaliśmy. Dziki!

Reklama

Dla tych z nas, którzy nie byli w kinie od czasu rozpoczęcia dystansu społecznego w zeszłym roku, ten film jest mile widzianym, tęsknym przypomnieniem radości z oglądania filmu na dużym ekranie. Jeszcze jedna rzecz do powiedzenia „rzeczy, które zamierzam zrobić, kiedy wszystko wróci do normy”, co, miejmy nadzieję, nastąpi raczej wcześniej niż później.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najnowsza aktualizacja Polestar 2 OTA dodaje YouTube, przyspiesza Apple CarPlay

Tego ranka, Gwiazda Polarna rozpoczęła bezprzewodową aktualizację oprogramowania P2.9 do sterowników Polestar 2 na całym świecie. Aktualizacja obejmuje dodanie integracji z YouTube...

Zaprezentowano serie Garmin Fenix ​​7 Pro i Epix Pro 2 z latarkami, dłuższą żywotnością baterii i nie tylko

Zegarki Garmin to tylko niektóre z nich najlepsze smartwatche na rynku, a firma właśnie zaktualizowała dwa ze swoich smartwatchy, w tym nowy Fenix...

Zestaw słuchawkowy Oppo MR ogłoszony na kilka dni przed Reality Pro

Zaledwie kilka dni wcześniej Jabłko oficjalnie ujawnia Rzeczywistość Proogłoszono zestaw słuchawkowy Oppo MR – ale będzie on dostępny tylko w Chinyi jest przeznaczony...
Advertisment