Idź i obejrzyj ten film z drona, który naprawdę sprawi, że przegapisz kino


W zeszłym tygodniu wszyscy skupili się na „Prosto w naszą uliczkę”Wideo z drona, które sprawiło, że wszyscy zaczęliśmy tęsknić za kręgielniami. W piątek wieczorem wiceprezes firmy dronowej DJI opublikował na Twitterze ten film lotu drona przez prawie puste kino w Minnesocie i nie wiem jak wy, ale naprawdę tęsknię za chodzeniem do kina. Ten film sprawia, że ​​tęsknota jest około 100 razy gorsza.

Według strony YouTube, wideo pochodzi ze SkyCandy i jest jednym przelotem przez Plymouth Grand teatrów Mann w Plymouth w stanie Minnesota. Został nakręcony przy użyciu jednostki DJI Air Unit i Rotor Riot Cinewhoop.

Film trwa nieco ponad minutę, ale dron prowadzi nas przez hol – po powitaniu przez zamaskowanego pracownika teatru przez frontowe drzwi – gdzie ludzie decydują, co zobaczyć, i kupują bilety „na przedstawienie o godzinie 7:30, ”Zgodnie z dźwiękiem. W holu jest bardzo znajomo brzmiąca muzyka w tle, której nie mogłem zidentyfikować, ale wydawało się, że jest to właściwe.

Następnie lecimy obok stoiska z jedzeniem, gdzie para chwyta wiadro tego drogiego popcornu z filmu, a potem przechodzimy obok baru, gdzie słyszymy, jak barman mówi swojemu patronowi: „Ty to nazwij, widziałem”, po czym udajemy się w dół długi korytarz prowadzący do jednego z teatrów.

W tym teatrze jest tak wiele pustych miejsc, że w rzeczywistości było to trochę smutne – ale potem przez chwilę słyszymy znajomy dźwięk sprzed filmu: ktoś zapomniał wyciszyć swojego iPhone’a. Niegrzeczny! Ale zabawne. W końcu patrzymy, a potem lecimy „na” ekran filmowy, gdzie zgadujemy, co jest grane (przez sekundę myślałem, że to może być Dogmat, ale nie): początek filmu, który oglądaliśmy. Dziki!

Reklama

Dla tych z nas, którzy nie byli w kinie od czasu rozpoczęcia dystansu społecznego w zeszłym roku, ten film jest mile widzianym, tęsknym przypomnieniem radości z oglądania filmu na dużym ekranie. Jeszcze jedna rzecz do powiedzenia „rzeczy, które zamierzam zrobić, kiedy wszystko wróci do normy”, co, miejmy nadzieję, nastąpi raczej wcześniej niż później.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment