Idealna obsada Elemental Pixara musiała być dymna i iskrząca


Gdyby ogień i woda mogły mówić, jak brzmiałyby? Peter Sohn, reżyser nadchodzącego filmu Pixara Pierwiastkowymusiał zagłębić się w to, jaki rodzaj wokalu ożywiłby jego ognistą postać, a jego wodną postać wywołałaby plusk.

„Kiedy po raz pierwszy zaprojektowałem te rzeczy, rysowałem na przykład ognisko i wiadro wody” — mówi Polygon. „Potem stali się postaciami i było tak, Och, racja, ogień byłby dymnym głosem, a woda byłaby chłodniejszym głosem”.

The główni bohaterowie filmu — ognisty Ember i wodny Wade — potrzebowali aktorów, których głosy pasowałyby do tych oczekiwań, jednocześnie wprowadzając więcej niuansów do podstawowych opisów. The Pierwiastkowy filmowcy ostatecznie obrzucili Leah Lewis jako Ember i Dominium świata jurajskiegoMamoudou Athie jako Wade. To był występ Lewisa w Połowa tego to naprawdę zaiskrzyło dla Sohna.

„Występowała na wszystkich tych poziomach, które były naprawdę interesujące, gdzie potrafiła być porywcza, ale wciąż bardzo pociągająca” — wyjaśnia Sohn. „Miała wrażliwość w głosie, którą potrafiła pogodzić się z byciem tak szczerym i autentycznym. Ale przez cały czas był to zadymiony głos. W tym filmie było kilka momentów, w których rozmawiała z ojcem i było to bardzo czułe, ale jednocześnie miała w sobie siłę, która moim zdaniem była idealna”.

Reklama

Obraz: Pixar

Jeśli chodzi o obsadzenie Wade’a, sprowadzało się to do jednej wielkiej rzeczy: „Kiedy zaczynaliśmy tę postać, zawsze rysowałem go płaczącego” — śmieje się Sohn.

Jeśli chodzi o płacz, Athie zaimponował Sohnowi swoją rolą Oj Hieronim, nie. W pewnym momencie miniserialu jego postać przeżywa rozstanie i szlocha z tego powodu.

„Wydał ten okrzyk, który był tak szczery, ale przezabawny” — mówi Sohn. „Nagraliśmy kilka skreczów na nasze rolki, a ilość płaczu Wade’a może być tak bolesna. Ale Mamoudou ma tak współczującą duszę, że kiedy płakał, po prostu szedłeś razem z nim”.

Pierwiastkowy trafi do kin 16 czerwca. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

YEYIAN ogłasza gamingowe komputery stacjonarne z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti

YEYIAN Gaming, wiodący światowy projektant i producent innowacyjnych, gotowych komputerów do gier, urządzeń peryferyjnych i komponentów komputerowych, z radością ogłasza wprowadzenie na rynek...

SK hynix rozpoczyna masową produkcję najwyższej w branży 238-warstwowej pamięci 4D NAND

Firma SK hynix Inc. ogłosiła dzisiaj, że rozpoczęła masową produkcję swojej 238-warstwowej pamięci 4D NAND Flash, po opracowaniu w sierpniu 2022 r., oraz...

iOS 17 StandBy przypomina eksperyment dla nowego urządzenia domowego

Zapowiedziany w poniedziałek iOS 17 ma sporo nowych funkcji. Ale jedną z funkcji, która od razu zwróciła moją uwagę, był StandBy, nowy...
Advertisment