Hyundai zapewni nowym nabywcom pojazdów elektrycznych darmowy punkt ładowania w domu i 600 dolarów zniżki na instalację


Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem pojazdu elektrycznego, ponieważ nie wiedziałeś, od czego zacząć instalację domowej ładowarki, nowa oferta Hyundaia może Ci pomóc. Producent samochodów oferuje teraz bezpłatną domową ładowarkę do pojazdów elektrycznych oraz do 600 dolarów zniżki na koszty instalacji przy zakupie lub leasingu wybranych pojazdów elektrycznych Hyundai.

Hyundai oferuje ładowarkę ChargePoint Home Flex Level 2 na Hyundai Home Marketplace. Cena ładowarki wynosi obecnie 549 dolarów na stronie internetowej i obsługuje natężenie do 50 amperów, co pozwala na przejechanie około 60 km na godzinę ładowania. Dodatkowy kredyt instalacyjny w wysokości 600 USD dotyczy wyłącznie usług zamówionych za pośrednictwem strony internetowej Hyundai.

Aby zakwalifikować się do oferty, musisz wykonać następujący proces:

Hyundaia ma jakieś inne terminy musisz się ich trzymać, aby oferta zadziałała. Instalacja musi zostać zaplanowana w ciągu 90 dni od daty umowy zakupu lub dzierżawy, należy skorzystać z usług instalatorów oferowanych przez firmę Hyundai, a instalacja musi odbyć się na nieruchomości mieszkalnej.

Ponadto, jeśli miałeś nadzieję, że otrzymasz bezpłatną ładowarkę i pominiesz instalację, ponieważ wolisz majsterkowanie w domu, nie masz szczęścia – Hyundai zwróci bezpłatną ładowarkę tylko wtedy, gdy skorzystasz z usługi instalacji. Ogólnie rzecz biorąc, główną zaletą tej umowy jest to, że masz pewność, że rzeczywiście masz łatwy sposób ładowania w domu i nie musisz zastanawiać się, jak naładować nowy pojazd elektryczny po odebraniu dostawy.

Jedną z największych przeszkód na drodze do wprowadzenia pojazdów elektrycznych jest znalezienie sposobu ładowania pojazdu. Jeśli Twój dom ma podjazd lub garaż, zainstalowanie ładowarki do pojazdów elektrycznych jest zwykle dość proste. Jest to również najwygodniejsze, ponieważ codziennie możesz budzić się w pojeździe w pełni zatankowanym. Mieszkańcom apartamentów jest trudniej, bo właściciel gruntu musi ułatwić wyposażenie i w takim przypadku ta oferta nie pomoże. Hyundai oferuje jednak dostęp nowym nabywcom pojazdów elektrycznych dwa lata bezpłatnego ładowania Electrify America.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Noblechairs ogłasza krzesło gamingowe LEGEND Shure Edition

Przedstawiamy krzesło gamingowe Noblechairs LEGEND SHURE Edition. We współpracy z Shure, wiodącym światowym producentem sprzętu audio, w tym legendarnych mikrofonów SM7B i...

AGON by AOC przedstawia ultrawide monitory do gier CU34G2XE i CU34G2XP

AGON firmy AOC — jednej z wiodących na świecie marek monitorów do gier i akcesoriów IT — z dumą przedstawia dwa nowe 34-calowe...

GameSir wprowadza na rynek mobilny kontroler gier G8 Galileo

GameSir, wiodący dostawca innowacyjnych, wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier, z radością prezentuje swoje najnowsze arcydzieło, mobilny kontroler gier GameSir G8 Galileo, przełomową...
Advertisment