Hugh Jackman występuje w Deadpool i Wolverine, ale ma kilka uwag do zwiastuna


Hugh Jackman udowadnia, że ​​nie spędza się z nim ćwierć wieku X Men franczyzy, nie wiedząc, jak się nią trochę pobawić. Podczas gdy świat patrzył na Super Bowl brać nadgodziny i trawić przyczepa do Deadpoola i Wolverine’aJackson tweetował za jego pośrednictwem.

Jackman definitywnie powrócił Deadpoola i Wolverine’amimo że zwiastun jedynie drażnił jego wyglądpokazując go od tyłu w białym garniturze i dając nam spojrzenie na jego szponiasty cień.

Dlaczego tajemnica? Cóż, ludzie z tyłu D&WDział marketingu prawdopodobnie wstrzymuje się z ujawnieniem kostiumu Wolverine’a. Ryan Reynolds ujawnił nowy wygląd Jackmana zeszłego lata na swoim Instagramie, ale nie można było się spodziewać, że ta wiadomość rozejdzie się tak szeroko, jak zwiastun Super Bowl.

Możesz kliknąć tutaj żeby zobaczyć ten kostiumale ten zwiastun zwiastuna Deadpoola i Wolverine’a już drażni wygląd: klasyczny żółto-czarny Wolverine z rogatą maską.

W pewnym sensie Jackman jedynie zamyka pętlę z Reynoldsem. Obaj wystąpili w Początki X-Men: Wolverinefilm niesławny z wielu rzeczy, ale najważniejszy z nich z powodu posiadania bardzo bardzo, bardzo dziwne podejście do Deadpoola.

Jest Deadpoola i Wolverine’a przeprosiny, na które zasługujemy? Dowiemy się, kiedy film trafi do kin 26 lipca.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment