Huawei jest pierwszym dostawcą smartfonów, który zintegrował aktualizacje e-sportowe ze swoim Asystentem


Asystent Huawei – oparte na sztucznej inteligencji kompleksowe narzędzie, które pomaga użytkownikom znaleźć potrzebne usługi i informacje z jednego miejsca za jednym dotknięciem – otrzymuje wsparcie w postaci karty e-sportowej. Będzie dostarczać najświeższe wyniki, wyniki i wiadomości z najważniejszych wydarzeń w grach, lig i turniejów na całym świecie.

Według Global Esports Market Trends 2020 firmy Newzoo, całkowita globalna publiczność e-sportowa (entuzjaści i okazjonalni widzowie) wzrośnie do 495,0 mln w 2020 r., Co oznacza wzrost o 11,7% rok do roku. W Europie jest obecnie 92,6 mln użytkowników, a oczekuje się, że do 2023 roku osiągnie 113,3 mln. Jeśli chodzi o entuzjastów e-sportu, czyli osoby, które aktywnie śledzą e-sporty, w Europie jest obecnie 33,3 mln. Dlatego nowa funkcja ma pomóc wielu ludziom.

Huawei współpracuje wyłącznie z programistą SofaScore aplikacji na żywo, aby zintegrować nową dyscyplinę e-sportową z Asystentem. Rynek e-sportu szybko się rozwija w całej Europie, a globalne przychody szacuje się na 1,1 miliarda dolarów, a oglądalność na świecie to 495 milionów widzów w ciągu najbliższych trzech lat.

SoftaScore specjalizuje się w szczegółowych danych sportowych i analizach dostarczanych w czasie rzeczywistym z wydarzeń sportowych, lig i mistrzostw na całym świecie. Aplikacja jest dostępna w ponad 30 językach. Nowa funkcja e-sport zapewni najnowsze aktualizacje w trzech głównych ligach:

  • CS: GO (Counter-Strike: Global Offensive);
  • Dota 2 (Obrona starożytnych 2)
  • LoL (League of Legends)

Integracja z Asystentem Huawei pozwoli użytkownikom przesuwać palcem w lewo, aby uzyskać dostęp do karty SofaScore Esports, a także wielu innych kart inteligentnych, które zapewniają przydatne powiadomienia i przypomnienia w oparciu o spersonalizowane potrzeby i określone scenariusze użytkowania. Użytkownicy mogą w szczególności oznaczyć gry, zespoły lub tematy e-sportowe, które chcą śledzić, a funkcja AI Tips w Huawei Assistant zapewni, że otrzymają wyniki i alerty w czasie rzeczywistym dotyczące tych wyborów.

Ponadto SofaScore zapewni również linki do transmisji na żywo z meczów w funkcji kart. Mogą być wyświetlane na wielu platformach, w zależności od ligi, gry, kategorii lub właściciela turnieju.
Z branżą technologiczną związany jestem od 2014 roku, kiedy to stworzyłem swojego pierwszego bloga. Pracowałem z Digit, jedną z największych publikacji technicznych w Indiach. Obecnie pracuję jako redaktor wiadomości w Pocketnow, gdzie zarabiam na używaniu i pisaniu o nowatorskich technologiach. Możesz skontaktować się ze mną pod adresem [email protected]

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Skandal w urzędzie pocztowym: dochodzenie policji Met ma zasięg ogólnokrajowy

Metropolitan Police potwierdziła, że ​​wszczyna ogólnokrajowe dochodzenie w sprawie skandalu związanego z pocztą, chociaż może minąć co najmniej dwa lata, zanim jakiekolwiek osoby...

Podcast Apple @ Work: MSP skłaniają się ku Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Vinpower ogłasza ulepszoną ładowarkę iXCharger, oferującą ładowanie 140 W i 2 TB przestrzeni dyskowej

Vinpower, Inc., dzięki strategicznemu sojuszowi z Phihong Technology, wracają do laboratorium, udoskonalając wielokrotnie nagradzaną i długo oczekiwaną wersję iXCharger 65 W, która jest...
Advertisment