Hrabstwo Devon cyfryzuje się dzięki Unit4 ERP


Rada hrabstwa Devon wybrała Unit4 i Embridge Consulting do digitalizacji swojej organizacji, danych i usług Unit4 ERPobejmujący finanse, zaopatrzenie oraz planowanie i analizę finansową (FP&A).

Platforma Unit4 samorządu będzie również zawierać zintegrowane oprogramowanie niektórych dostawców: Proactis, który zapewnia automatyzację procesu fakturowania, oraz HeyCentric, zdecydowanie bezpieczny system płatności.

Rada hrabstwa Devon to największa władza lokalna w południowo-zachodniej Anglii. Odpowiada za opiekę społeczną dla dorosłych, edukację i rodziny, drogi i transport, planowanie i rozwój, odpady i recykling oraz biblioteki i dziedzictwo.

Jednak sam w sobie system finansowy, który istnieje od 30 lat, w coraz większym stopniu opiera się na „technologii dodatkowej” i nie zapewnia zintegrowanego doświadczenia użytkownika.

Rada zamierza zainwestować w nowoczesny system oparty na chmurze, aby usprawnić pracę ludzi i poprawić wgląd w finanse.

Angie Sinclair, dyrektor ds. finansów i wartości publicznej w Radzie Hrabstwa Devon, powiedziała, potwierdzając wybór technologii dokonany przez władze lokalne: „Rada chciała współpracować z liderem rynku mającym udokumentowane doświadczenie w brytyjskim rynku lokalnym i zaangażowanym w tę działalność sektor rządowy.

Reklama

„Wspólne podejście Unit4 i Embridge Consulting, które koncentruje się na najlepszych praktykach wykorzystujących wysokiej jakości zintegrowane rozwiązania ERP, w połączeniu z ich doświadczeniem w sektorze publicznym, było integralną częścią procesu decyzyjnego.”

Oczekuje się, że dzięki wdrożeniu nowej platformy cyfrowej rada będzie mogła zwiększyć efektywność poprzez poprawę wyników operacyjnych w zakresie zarządzania budżetem, lepsze monitorowanie kondycji finansowej rady i ulepszone prognozowanie.

„Rada hrabstwa Devon jest wiodącym organem w Wielkiej Brytanii i wspólnie z Embridge Consulting mamy przyjemność wspierać tę część transformacji Rady hrabstwa Devon” – powiedział James Arvin, dyrektor Unit4.

„Bogate doświadczenie zdobyte we współpracy z samorządem sprawia, że ​​rozumiemy jego niuanse” – powiedział. „W rezultacie zbudowaliśmy dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które zapewniają funkcjonalność, elastyczność i wydajność potrzebne do pokonania złożoności tego środowiska. Ta niedawna decyzja Rady Hrabstwa Devon jeszcze bardziej umacnia naszą wiodącą pozycję na rynku w branży.”

Unit4 i Embridge Consulting współpracowały w przeszłości, aby wspierać programy transformacji obejmujące całą gminę, w tym m.in Rada Hrabstwa SurreyRada Okręgu Cherwell i Rada North Lincolnshire.

Emma O’Brien, dyrektor generalna Embridge Consulting, powiedziała: „Nasze doświadczenie we wspieraniu znaczących i skutecznych programów transformacji finansów w samorządach lokalnych w Wielkiej Brytanii oznacza, że ​​możemy wnieść do Devon wiedzę branżową i wiedzę, skupiając się jednakowo na ludziach, zmianach procesów i technologii to jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu.”

Rada gminy St. Helens to kolejna firma, która wybrała technologie aplikacji korporacyjnych Unit4 w celu realizacji swoich planów transformacji cyfrowej. Klientami Unit4 są także Rady Okręgów Babergh i Mid Suffolk, a także Rada Miasta Norwich.

Unit4 twierdzi, że te rady okręgowe odniosły korzyści z nowoczesnego, opartego na chmurze oprogramowania dla przedsiębiorstw i usprawnionego wdrożenia opartego na praktyce władz lokalnych, w tym przepływów pracy automatyzujących procesy i zapewniających raportowanie w czasie rzeczywistym.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...

Mauga z Overwatch 2 zmieniła sposób, w jaki Blizzard dodaje nowych bohaterów

Overwatch 2nowy bohater, samoański czołg uzbrojony w dwa miniguny Mauga, oficjalnie zaprezentowany na początku tego tygodnia wraz z ósmym sezonem gry....
Advertisment