Homey wprowadza Freemium Smart Home Cloud Controller i Homey Bridge — zautomatyzowany dom


Athom, holenderscy twórcy systemu inteligentnego domu Homey, przekształcili kontroler jako aplikację i usługę w chmurze. Twórcy twierdzą, że Homey współpracuje z wieloma urządzeniami podłączonymi do chmury, takimi jak Philips Hue, Sonos, Spotify i może łączyć się z ponad 50 000 inteligentnych urządzeń domowych z ponad 1000 marek.

Do wypróbowania nie jest potrzebny żaden sprzęt, a możesz zacząć od bezpłatnej warstwy z usługą tylko w chmurze i maksymalnie 5 urządzeniami w chmurze.

Jeśli chcesz więcej, a będziesz, to miesięczna subskrypcja 2,99 GBP pozwala kontrolować nieograniczoną liczbę urządzeń i zapewnia dostęp do potężnego silnika logicznego Homeys.

Domowy most

Następnym krokiem jest dodanie 69 funtów Homey Bridge. To nowe urządzenie ma wbudowany sprzęt, dzięki czemu możesz dodać do swojej konfiguracji Bluetooth, Zigbee, Z-Wave, 433 MHz i sterowanie podczerwienią.

Wreszcie kontroler Homey Pro jest nadal dostępny w cenie 399 GBP z zaletami przedstawionymi w poniższej tabeli porównawczej.

Reklama

Obejrzyj prezentację wideo poniżej i odwiedź homey.aplikacja

Domowa tabela porównawcza

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Akasa Intros AK-PCCE25-02 Adapter 2,5GbE z obsługą PoE 25W

Akasa ostatnio zainteresowała się produktami sieciowymi dla klientów, a jej niedawna niskoprofilowy adapter 2,5 GbE. Najnowszym produktem firmy w tej kategorii jest...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!